Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak! Mi a fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Mi a fontos nektek a nőknél külsőleg?

Figyelt kérdés

Tapasztalataim szerint nektek az a fontos,hogy a nőnek jó alakja legyen,de a fej már mindegy,vagyis: "mindegy milyen a feje,csak jó legyen a segge". Mindenki így van vele?

Mert én az ellenkező típus vagyok,(szép arc,viszonylag rossz testalkat),és a normális pasik többnyire elkerülnek,de van olyan ismerősöm,aki csúnya fejjel,de sovány testalkattal bír,és odavannak érte a férfiak.Ennyire nem számít nektek az arc?


2013. jún. 1. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyén függő.
2013. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 kolosszus22 ***** válasza:
Nekem fontosabb az arc, mint a test, de nyilván azt szeretem ha mindkettő rendben van azért. Minden esetre nem szokott érdekelni ha nincs top10-es teste ha a vonásaiban megfog valami.
2013. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én az esztétikusságot figyelem mindig...
2013. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is az a helyénvaló,amit írtatok,arc,esztétikusság.,vagy úgy általában az összkép,mégis sok esetben a koszos,lenőtt hajú,pattanásos,ám de VÉKONY testakatú csajok a nyerők!Ők fogják ki az "aranyhalat".
2013. jún. 1. 19:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Megkerulni konyebb legyen mint at ugrani
2013. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát ez eléggé egyén függő, nekem pl nagyon fontos a lány arca. most hiába jó a test ha zsákot kell húzni a fejére. meg kell valami ami megfog benne, egy ilyen pláza p*csát csak megdugna az ember de nem lesz szerelmes belé.
2013. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Néha elcsodálkozom a kolléganőimen,némelyik nagyon gázosan néz ki fejre,csak épp a betegesen sovány testalkat,vagy épp a másik véglet:bazinagy csöcsök,és nekik áll a világ!Mindegyiknek férj,gyerek,boldog élet. Nem értem,mi ez a rossz ízlés manapság!
2013. jún. 1. 20:01
 8/12 A kérdező kommentje:
6/7 látom,te jól gondolkodsz :)
2013. jún. 1. 20:02
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem igazán értelek kedves kérdező, akik csinosak de rondák azok nem tudnak változtatni az arcukon de te simán tudnál, ha akarnál.


22N

2013. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kolosszus22 ***** válasza:

Fotót kérek privátban, köszi! :)

26F

2013. jún. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!