Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ha ti a vadabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha ti a vadabb szexet szeretitek, viszont a párotok az érzéki együttlétet preferálja, akkor kényelmetlenül érzitek magatokat, hogy nem lehettek durvábbak az ágyban?

Figyelt kérdés
2015. aug. 4. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
kompromisszum. erre mást nem tudok írni. Nem lehet ilyen esetben csak vad, vagy csak gyengéd.
2015. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem szoktam kényelmetlenül érezni magam mivel nem jövök össze olyannal, akivel nem passzolnak az igényeink. 27/F
2015. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt sok fiuka örülne, ha babuszatva dugaszoohatna, nemhogy még a vad vágyakat kiélhesse. Ha fáj neked, a pasidnak nem szabad vadúlnia. Ha hiába szólaz, ne sexelj vele, ilyen egyszerű.
2015. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem attól függ, ki is az, és miért akar gyengéd szeretkezést. Én jó vagyok a vad dugásban...

A gyengédségben is, de valahogy többségében jobb szeretem a spontán, keményet. Ha legalább minden 3-4. alkalommal benne van úgy, hogy megrepedjen az ágy, akkor nekem jó a többi alkalommal gyengéden, finoman.

Ehhez kell a nő is, hogy engedje közben néha úgy, ahogy én szeretném. Szóval mindenkinek engedni kell kicsit.

2015. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a gyengéd simi sumit szereti míg te vad szexelni akarsz ne ölj sok energiát a kapcsolatba. Vagy kompromisszumot vállalsz és kielégítetlen maradsz vagy keresel olyat akivel passzolnak az igényeitek. Én nem lennék együtt olyan sráccal aki nem tud jól megdugni.
2015. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az nem működik, hogy az egyik fél igénye felé billeg a mérce, ezt jól jegyezd meg. Vagy egyszer vad, egyszer gyengéd, vagy valami átmenet a kettő között.


De kicsit önző és amúgy sem működő megoldás az, ha elbillen a mérleg vagy csak a durva vagy csak a gyengéd szex felé. Legtöbb esetben ebből konfliktus majd szakítás lesz. Már amennyiben nincs kompromisszum a két fél között.

2015. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam ha nem egyeznek az igényeink, akkor az a szex nekem nem jó, ha szar a szex, akkor tönkremegy a kapcsolat. Mondjuk nő létemre én nem az érzéki együttlét híve vagyok, úgyhogy lehet így könnyebb dolgom van
2015. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!