Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha én férfiként a napi munka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én férfiként a napi munka után is tudok szexelni és van is kedvem, a nőknél ez miért kifogás, hogy ne kelljen szexelniük ha fáradtak? Szerintem ez csak kifogás.

Figyelt kérdés
2015. aug. 7. 21:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha én nőként a napi munka és háztartás után is tudok szexelni és van is kedvem, a férjemnél ez miért kifogás, hogy ne kelljen szexelnünk ha fáradt? Szerintem ez csak kifogás.
2015. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
84%
Ha neki nincs kedve szexelni (most mindegy, hogy fáradt-e vagy mi baja van vagy van-e neki egyáltalán), ne erőltesd rá magadat, lehet, hogy nem akar. Erre még nem gondoltál? Mért kellene másnak szexelni, amikor te kitalálod?
2015. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
69%
lehet azért mert nem a feleséged és a nevét sem tudod
2015. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Az első válaszolóval értek egyet! Én már nem is erőltettem a dolgot. Kérdezz rá a valódi okra. Nálunk sem a fáradtság volt a kiindulási gond.
2015. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Ha kifogás, akkor lehet valami oka van. Bármelyik fél részéről is jön. Elég kívánatos vagy a napi munka után, van előjáték, vagy csak ötperces formalitás az egész, stb.? Mert nagyon nem mindegy. Egyéb téren rendben van minden? megbeszélitek a dolgokat? Ha gondok vannak, előjön a fásultság, megszokás, egyebek. Mindenen lehet javítani, persze ahhoz, mindkét fél teljes őszintesége kell.
2015. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Az emberek többségének NINCS igénye a naponkénti szexre! Nem létszükséglet számukra! Sőt! a legtöbbnek megfelelőkörülmények, hangulat, kipihent állapot is kell hozzá. Nem csak a nőknek, hanem a férfiaknak is.

Aki naponként igényli, az szexuálisan túlfűtött ember.

2015. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%

Gondolom nem vagy a helyzet magaslatán mar ami a szexet illeti.

Ha annyira jo lenne nem lenne kifogás se. Gondolkodj el azon, hogy mi lehet a baj. Talan előbbre jutsz.

2015. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
Miért kell szexelni? Legyetek aszexuálisak, le van tudva egy gond.
2015. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
71%
A kérdésedből egy kis felsőbbrendűségi tudat érződik. Ne csodálkozz, hogy így nincs kedve.
2015. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Miért lenne kifogás? Én voltam már olyan fáradt, hogy azt mondtam, csak 2 percre leteszem a fejem, és elaludtam ülve a gép előtt. Szerintem te még nem voltál fáradt.
2015. aug. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!