Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha én férfiként a napi munka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én férfiként a napi munka után is tudok szexelni és van is kedvem, a nőknél ez miért kifogás, hogy ne kelljen szexelniük ha fáradtak? Szerintem ez csak kifogás.

Figyelt kérdés
2015. aug. 7. 21:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%
Az arroganciára én se gerjednék.
2015. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is kifogás. Szexeltem már úgy, hogy 3 napja nem aludtam, a kedvesem mégis fel tudta csigázni az érdeklődésemet. Gondolkozz el ezen.:-)


41/N

2015. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
75%
Ekkora önelégült, egoista 'férfival' még egy lakatlan szigeten se szexelnék, mint te.
2015. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%

Ez azert van, mert nem dolgozol elegge kemenyen. Ha nem faradsz el benne, akkor persze, hogy...

Mit dolgozol?

2015. aug. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
34%
Bármilyen fáradt is voltam, vagyok, olyan még nem volt, hogy ne lett volna kedvem a szexhez, ha kellőképpen hangulatba hoztak! :) Bizony, csak kifogás, ahogyan írtad is!
2015. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
69%
Ezek szerint gyenge lehetsz benne, ha nem motiválod eléggé. Nem gondolod? Ha ez csak kifogás,akkor mi az oka? Szerintem te.
2015. aug. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
61%

Az a baj, hogy megint jön a sok beképzelt, aki szerint ha vele úgy van valami, mással is, és ha nem, az nem a norma.


Azért, mert X 72 óra nem alvás után is felizgul, nem jelenti azt, hogy jobb akármiben. Csak annyit, hogy ő ilyen ember. Y meg 18 óra után nem bír mozdulni. Hála az égnek, nem vagyunk egyformák.

2015. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
63%
[Kérdezőnk elbujdosott.]
2015. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!