Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Munka mellett futás? Nem...

Munka mellett futás? Nem kifogás, többi lent

Figyelt kérdés
AZ elmúlt 4 hónapban sajnos munkanélküli voltam.. Elég depressziós voltam, és hogy ne érezzem magam egy haszontalan csődtömegnek, rászoktam a futásra! Minden reggel 5-kor keltem, aztán fél-6 (változó, éppen mennyit bírtam:D) hazajöttem, akkor kelt a párom. Miután ő elment, én mindig tettem-vettem otthon, takarítottam, dekoráltam a házat, (munkát kerestem persze:):D), néha még tornáztam is dvdkre. Nagyon rákaptam a mozgásra, viszont találtam egy munkát.. Gyárban, 2+2-es, 2 nap 12 óra, 2 nap otthon, 2 műszakban.. Szóval a 2 dolgozó napom kilőve, a 2 otthoni szabadnapomon meg csak arra van erőm, hogy feküdjek és örülök neki, ha otthon lehetek, mert eléggé leterhel a munka.. 3 hete dolgozom ott, és ezalatt semmit sem mozogtam, mert a szabadnapomon nem tudom magam rávenni még 5 méter kocogásra sem... Van valakinek "ellenszere", vagy aki hasonló cipőben volt? Hogyan oldottátok meg? Hogyan vettétek rá magatokat a mozgásra olyankor is?
2015. jún. 30. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig ez kifogás, két napi 12 óra munkát ki lehet pihenni bőven 1 nap alatt, ott van a 2. nap futni. Én 14!! óráztam, másnap a szabadnapomon mentem futni.

Agyban kell eldönteni.

2015. jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
önfegyelem.
2015. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:( jogos.. igazatok van, megemberelem magam :) köszönöm!
2015. jún. 30. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!