Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az, hogy a sziget fesztiv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a sziget fesztiválon a legrondább pasik is össze tudnak szedni egy lányt szexre?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy ott olyan buli drog meg pia mennyiség van hogy előbb utóbb BÁRKINEK összejön a szex, aki akarja.
2015. aug. 14. 15:15
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:

Hát nekem szűz haverom pedig pont ott szexelt először :D

És egy valószínűleg be ginázott csajszit éppen ledobtak mellettünk a földre 3 srác (p*cs**nadrágja, és a tangája térdén egyszál p*n**ban) nagyon vakon volt leült a srác mellé és már a srác kezével ujjazta magát :D


A sziget fesztiválon sokmindenki kipróbál sokmindent amit a hétköznapokban nem, minden 5 percben találkoztam valakivel aki diszkréten oda súgta, hogy "csá haver, kell valami ?".

Most 5-6 fiatal lány főleg egymás előtt menőzve be extasyzik akármilyen szűzies volt még reggel amikor felébredt este ő fog m**gb*szni kb. 1-2 srácot.

2015. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
Milyen ez a fesztivál! És ezt engedélyezik törvényesen ma Magyarországon? A fesztivál törvények felett áll?
2015. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
#12: Kifejtenéd a problémádat bővebben?
2015. aug. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
Ugy todom a drog előállítása és terjesztése törvénybe ütköző. Ha ezen a fesztiválon ennyire nyíltam lehet használni drogot akkor rendőrség nincs jelen? Vagy itt nem számít a tőrvény és lehet?
2015. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
Aki fesztiválozni megy az bulizni megy nem rendőrségnek feljelentgetni az embereket, a cink formákon meg látszik ahogy azok mint pl. rajtad is látszana és nekik nincs felajánlva :)
2015. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
Mi az a cink formák. Mi nincs felajánlva?
2015. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
Ezen a fesztiválon nincs óriási rendőri jelenlét? Mert más fesztiválokon igen és állandóan igazoltatnak. Itt nem?
2015. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:

"Ha ezen a fesztiválon ennyire nyíltam lehet használni drogot akkor rendőrség nincs jelen? Vagy itt nem számít a tőrvény és lehet?"


Fesztiválon kívül sem érdekel senkit, hogy ki gyújt rá egy spanglira. Egyébként meg szerinted ki veszi észre, hogy valaki bevesz egy tablettát? Akár fesztiválon, akár Hősök Terén a rendőrautótól fél méterre?

Ha a dealerekre gondolsz, belőlük minden évben összeszednek párat a rendőrök, de sok ember nem ekkora mennyiséggel megy be, velük nem foglalkoznak a rendőrök sem. Nem fognak félmillió embernek a zsebében turkálni.

2015. aug. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
#17: Én még egyik fesztiválon belül sem találkoztam igazoltató rendőrökkel, hacsak nem volt megalapozott az intézkedés.
2015. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:

Cink forma az olyan mint te: Gáz/nyomorék/csicska egyből a rendőrséggel jössz ahogy feljön a kábítószer téma, valószínűleg, ha tőled megkérdezné bárkit, hogy akarsz-e valamit oda szaladnál az első rendőrhöz és pontos személyleírást adnál, ezért neked nincs felajánlva a szer mert látszik rajtad, hogy csicska vagy.


2. Dolog itt nagyon sokat kaszálnak ezek az emberek éppen ezért egész évben erre készülnek, már év közben elássák a fesztivál helyszínén amit megjelölnek valahogy így bejutni simán bejutnak bent meg, ha valaki be is árulja őket 120 000 ember közül soha a büdös életben nem fogják kiszúrni, ennyi a titok.

2015. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!