Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az, hogy a sziget fesztiv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a sziget fesztiválon a legrondább pasik is össze tudnak szedni egy lányt szexre?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy ott olyan buli drog meg pia mennyiség van hogy előbb utóbb BÁRKINEK összejön a szex, aki akarja.
2015. aug. 14. 15:15
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:

#29: Szerinted ki fog végninézni több ezer órányi felvételt, hogy ki mit fogyaszt? Ki fogja kameráról megmondani, hogy mi vana cigiben, amit elszív, vagy a tablettában, amit bevesz? És utána mit fognak csinálni? Eljárást indítanak százezer ember ellen? Ki fogja az egészet kifizetni?


Minden fesztiválon ez megy, minden országban, sehol nem csinálnak belőle nagy ügyet. Abból viszont igen(jogosan), ha valaki valahova fegyvert vagy a tömeg megzavarására alkalmas tárgyat akar bevinni. Nem gondolom, hogy ez ennyire nehezen érthető, szerintem csak nem akarod megérteni.

2015. aug. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
Szerintem el vagy tévedve. Ha valakik törvénytelen úton jut ott a fesztiválon óriási pénzhez akkor azoknál nincs lőfegyver? Én jobban tartok olyan emberektől akiknek tudatát olyan szerekkel módosítják amit én nem tudok kiszámítani.
2015. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
Most komolyan, hány éves vagy #32 ? 50 ? Vagy lényegében mi a problémád neked ? Ha ez nem a te közeged akkor nem kell fesztiválra menni. Ez a fesztivál kultusz. Mióta fesztivál a fesztivál ez megy és ezt mindenki tudja. És törvénytelenül szerzi a pénzét, de nincs nála fegyver, ha lehúzzák őket így jártak benne van az üzletben inkább elveszít pár százezret mint a sittre kerül. A következő héten a következő fesztiválon visszanyeri az összeget.
2015. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:

"Ha valakik törvénytelen úton jut ott a fesztiválon óriási pénzhez akkor azoknál nincs lőfegyver?"


Nem értem, hogy mire célzol. Ha arra, hogy dealereknél van-e fegyver, a válasz nem.


"Én jobban tartok olyan emberektől akiknek tudatát olyan szerekkel módosítják amit én nem tudok kiszámítani."


Az a saját problémád, hogy tájékozatlan vagy, a másik félmillió ember jól szórakozott(kivéve az a szerencsétlen, akire a viharban rádőlt egy fa).

Egyébként az utcán vagy más szórakozóhelyen sem tudod ránézésre, hogy kinek milyen vegyületek vannak épp a szervezetében, gondolom ezért van szükséged gázpisztolyra, de ezt fesztiválokon -mint már mondtam- nem tűrik meg.

2015. aug. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
#33: A kornak semmi köze ahhoz, hogy valaki mennyire tájékozott ilyen téren, nagyanyám sem akad fenn ilyeneken.
2015. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
31 es úgy gondoltam ezért van a rendőrség. Megakadályozni ami törvénytelen. Nem nyomorékká verni embereket szimbólumokért./ 2009 julius 4.-e Erzsébet tér. 216 ember fogdára vitele. Senki nem ellenkezett a rendőrökkel. 6 súlyos sérült. 52 könnyebben sérült ember. Pedig csak füvön ültek. Ma már a bíróság is kimondta semmilyen törvénysértést nem követtek el/ míg a fesztíválon halmozott a törvénysértés.
2015. aug. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
#36: Abban egyetértünk, hogy sok mindent nem úgy csinál a rendőrség, ahogyan az elvárható lenne. Viszont teljesen egyértelmű, hogy az immár több, mint fél évszázada vívott drogellenes háború hatalmas kudarcot vallott és csak egy pénznyelő az egész. Jobban örülnék, ha valódi bűncselekményeket akadályoznának meg/derítenének fel, nem pedig olyanokat, melyeknek nincs áldozata.
2015. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
34es igen ha egy embert nem tudok kiszámítani mert látható jelei vannak a kabítószerenek akkor miétlrt ne használhatnék ellene fegyvert ha belém köt. A kábítószer sok esetben az agresszivitást is növeli. Ma már sokan használják a kábitószert. Mások meg az ilyen emberek ellen védekeznek.
2015. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
#38: Ez nettó baromság, kiszámíthatatlan hatása a dizájnerdrogoknak van, azt meg szerencsére nem nagyon látni ilyen helyen.
2015. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
Egyébként az alkoholon kívül hirtelen nem jut eszembe más olyan szer, ami valóban agressziót okozna, szteroidokon kívül, de azt meg nem ilyen kontextusban használják az emberek.
2015. aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!