Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az, hogy a sziget fesztiv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a sziget fesztiválon a legrondább pasik is össze tudnak szedni egy lányt szexre?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy ott olyan buli drog meg pia mennyiség van hogy előbb utóbb BÁRKINEK összejön a szex, aki akarja.
2015. aug. 14. 15:15
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
33-as 48 éves férfi vagyok.Soha nem drogoztam és sohe nem js fogok. Annak aki nem dohányzik például ahogy én sem annak a dohányos sem érthető mert nem tudni minek szívja. Nekem hogy akarod megmagyarázni miért kell a kábitószer?
2015. aug. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
39 es az "itteni" drogoknak milyen hatása van?
2015. aug. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:

Sehogy :) Nem kell a kábítószer, aki használja használja aki nem nem. DE, ha aki használja az égvilágon semmit, de semmit nem ártott neked, illetve aki értékesíti az sem ártott neked akkor neked mi a problémád a dologgal ? Van aki nem iszik alkoholt hanem ilyen szereket használ, hogy jól érezze magát a buliban.


Attól, hogy be lettél etetve a jogok miatt egy csomó teszt alapján sokkalta rosszabb a szervezetnek az alkohol mint pl. a fű. Hányan fulladnak bele a hányásukba évente vagy kapnak alkohol mérgezést vagy ülnek kocsiba és halnak meg vagy ölnek meg mást ? Rengetegen, de azért érdekes módon nem ugrál senki mert legális. A THC-t viszont nem is tudod túladagolni egy bejegyzett haláleset sincs ezzel kapcsolatban a világon, másrészről nyugtat és nem agresszívvá tesz mint az alkohol.

2015. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:

#42: A legtöbbnek minimum 80 éve jól ismert és dokumentált hatása van. Gyakorisági sorrendben: Alkohol, THC, MDMA, LSD, Psylocybin, ritkábban Metamfetamin, még ritkábban Kokain.


Agressziót egyik sem okoz, földi halandó által elérhető halálos dózisa az alkoholnak és a kokainnak van.

2015. aug. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
#44 vagyok, helyesbítenék: Agressziót az alkohol okoz(hat), nyilván aki tudja magáról, hogy fennáll ennek a veszélye, annak illik korlátoznia a bevitelt.
2015. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
43-as értem. Bár ezt az almoholt is hiába mondod még berugva sem voltam soha. Nem vettem magamnak életem során soha alkoholt. Más helyeken kínálgattak. Nem kivánom és elutasítom. A részeg embert sem tudom megérteni. Sportolok 6 éves korom óta. Azt hogy mit tudoo tenni azt én szabályozom. Nem engedem sem alkoholnak sem drotnak hogy módositsa a tudatom. Ezek a szerek kellenek ahhoz hogy jól érezzék magukat emberek? Na látod én ezt tartom netto baromságnak.
2015. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem vagyok egyformák :) Bár a hozzászólásaid alapján számomra elég megkeseredett embernek tűnsz, de ha te mondod... :) További jó sportolást kívánok neked nem írok ide többé :D
2015. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
#46: Szórakozáshoz, kikapcsolódáshoz, munkához, alváshoz, sportoláshoz, stb. nagyon sokan használnak különböző szereket, nekem is jól esik reggel meginni egy kávét, munka után egy jó minőségű belga sört, stb... Vannak olyan, Phd-vel rendelkező, kutatómunkát végző emberek, akik egy-egy nehezebbnek ígérkező napot egy mikrodózis LSD-vel kezdenek, van, aki minden reggel modafinilt vesz be, van, aki meg megvan ezek nélkül is, bár hidd el, sok olyan munkakör létezik, amit közel lehetetlen lenne vegyi "segítség" nélkül végezni. Mindenkinek a saját dolga, saját felelőssége, hogy mivel serkenti/lazítja el magát, nem gondolom, hogy ezen érdemes vitatkozni. Az megint más dolog, amikor valaki erőszakosan kínálgatja az embert valamivel, arra én is allergiás vagyok, de az ilyen helyzeteket is lehet a konfliktus eszkalálása nélkül rendezni.
2015. aug. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
Nem értem minek akadtok fent ezen. A fesztivál arra van hogy az ember jól érezze magát. Ki így ki úgy, kit érdekel?
2015. aug. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
Rendben. engem nehezen tudsz meggyőzni hogy jó lehet a drog. Miért lennék elkeseredett? Drogoznom kéne hogy jólérezzem magam? De minden ami módosíthatja a tudatot azt elítek. Akár dtog akár alkohol bármi. A tudatmodosult ember nem önmaga. Tudata módosult mint ahogy itt is írták szűz leányokból is kur.át csinálhatnak. Akár az én lányomból még amkor is ha nem is akarta? Tudom mert volt szorakozó helyen tettek titokban pohárba drogot lányoknak. Ott voltam láttam megtaláltuk a drogot az illetőnél. Nem sok maradt a szórakozó helyből. Aki elkövették ma is börtöben ülnek. Igen van aki magának megveszi és magának árt vele. De egy módusult tudad mennyi visszaélésre ad okot. Kihasználhatóság befolyásoltság őnértékelési probléma. Ha valaki ezt önként válalja az sem veszélytelen. De az akit belevisznek fiatalon na az nekem már elitélendő. Köszönöm fogok is sportolni még sokat. De most kívánjam azt hogy te drogoz sokat?
2015. aug. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!