Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az, hogy a sziget fesztiv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a sziget fesztiválon a legrondább pasik is össze tudnak szedni egy lányt szexre?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy ott olyan buli drog meg pia mennyiség van hogy előbb utóbb BÁRKINEK összejön a szex, aki akarja.
2015. aug. 14. 15:15
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
#50: Amiről te beszélsz az teljesen más kategória(Rohypnol és modern társai), és önszántából senki nem veszi be. Az általam felsorolt szerek egyikétől sem lesz az ember kiszolgáltatott, esetleg az alkoholtól, de öntudatlanra sem kötelező innia magát az embernek.
2015. aug. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
51 es a drog kategoriákat ne hozd fel mert nem értem vagy magyarázd meg. Nekem a drog az drog erösebb gyengébb. Barmilyen is tudatot módosít mint ahogy az alkohol is. Szerintem nagyon sokfajta drog van. Ez nem anynira rossz vagy az már igen ki fogja eldönteni. Ezért tettek törvénytelenné minden drogot. Lehet hogy pár ember kémiai szerek zsenijének hiszi magát de sok ember nem az. Sokaknak csak drog. Ha látok egy port mit tudom én mi van benne. Nincs zsebemben egy labor. Vagy ha annyira jó lenne akkor a jó drog miért nincs kint az ANTSZ engedélyével a polcokon?
2015. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:

Nincs olyan szer, hogy "drog". Minden szernek más a hatása, attól még, hogy a koffein és a metamfetamin is CNS stimuláns, mindkét szer másképp hat. Elég nagy hülyeség lenne azt mondani, hogy a metamfetamin a koffein egy erősebb formája, vagy fordítva.

A tiltás egy globális(bár egyre több helyen szakítanak a "hagyománnyal") jelenség, a történetét itt( [link] röviden összefoglalták.

2015. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tettek illegálissá minden drogot(nem is lehet, mert milliónyi vegyületnek van pszichoaktív hatása), a legveszélyesebb szerekhez következmény nélkül hozzá lehet jutni.
2015. aug. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
53-as nem értem amit elküldtél az angolul van. Nem tudok angolul. Ha lenéznek ezért vagy nem. A magyar nyelvet többre tartom. Én csak az István kórház drog ambulanciáját láttam ahol fiatalokat láttam haldokolni. Nem kérdeztem milyen szerektöl. De elég volt látni mivé váltak.
2015. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
#55: Én sem azért tanultam meg más nyelveket, mert a magyart nem tartom szépnek, hanem azért, mert a világ 99%-a sajnos nem magyarul kommunikál egymással. Ebben az esetben akkor érdemes Zacher doktor úr előadásait meghallgatni, ha érdekel a téma. Ő az élete nagy részét a toxikológián tölti, a közönség megtartása érdekében néha kicsit színezi a történeteket, de tudja, hogy miről beszél.
2015. aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
2015. aug. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
Értem megnéztem. De Zacher doktor sem mondott egyszer sem klyat hogy ez egy jó dolog és bárki ezt vagy azt probálja ki sőt!
2015. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
#58: A szerhasználatra való felbujtás szerintem is ugyanúgy hiba, mint az elítélése vagy a büntetése.
2015. aug. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
A hosszabb előadásban nagyrészt a már említett dizájnerdrogokról van szó, ezekhez sajnos legálisan hozzá lehet jutni, nagyon nagy problémát jelentenek jelenleg az egész világon.
2015. aug. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!