Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Állandó frusztráció a ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandó frusztráció a ha nincs szex, amióta elvesztettem a szüzességemet?

Figyelt kérdés

Amíg szűz voltam nem zavart különösebben, bár hangulatingadozásokra mindig is hajlamosabb voltam. De amióta megtörtént, azóta ha pár napot ki kell bírnom szex nélkül, akkor szabályosan elmegy az élettől is a kedvem. Ingerült vagyok, sírni tudnék, meg akarok halni. Ez szerintem nagyon ijesztő és nem normális. Mit tehetnék ez ellen? Normális válaszokat kérek, lehetőleg olyantól, aki élt már át hasonlót.

19l


2015. aug. 18. 12:01
 1/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Maszti?
2015. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem segít. Össze se lehet hasonlítani a kettőt.
2015. aug. 18. 12:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor fogni kell egy barátot akivel nyújtotok némi extrát egymásnak, ha komoly kapcsolatot nem szeretnél :) Sokkal inkább ez mint fűvel-fával :D 25/F
2015. aug. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Akkor ideje ismerkedni:)
2015. aug. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Orvosi eset vagy,ez a tanácsom,kérj segítséget ha meg akarsz halni ilyen pitiáner ok miatt.
2015. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

A hormonok...:D

nyugi, nem vagy orvosi eset...csak igényli a tested a szexet, ami érthető de igen én is az javaslom hogy keress tartós kapcsolatot :)

2015. aug. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Van tartós kapcsolatom, de nem tudunk minden nap találkozni. De én meg iszonyatosan kivagyok, ha nincs szex. Komolyan, nem hiszti. Valahogy az egész életemet értelmetlennek látom ilyenkor. Fáj a fejem, minden bajom van.
2015. aug. 18. 12:24
 8/10 anonim ***** válasza:
És egy vibrátor ? :D
2015. aug. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ez van az első szex után általában, lehet fáj az első, de egyre jobban fogod kívánni. Ezért tanácsolom agyba-főbe, hogy (főleg lányok), ne veszítsék el kalanddal, hanem valaki komollyal.
2015. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Segédeszköz segíthet.
2015. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!