Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes belemenni a szeretői...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belemenni a szeretői "kapcsolatba"?

Figyelt kérdés

Megadatott a lehetőség hogy egy pasival legyek aki nagyon vonz engem. Rendszeresen szexelni akar velem, csak van barátnője ami zavar engem. Kérdeztem hogy nem félne hogy lebukik vagy nincsen lelkiismeret furdalása, de azt mondja megold mindent, meg mással már csinált ilyet.

Igaziból engem zavar így a dolog, viszont jó lenne vele szexelni.(Nem várom hogy együtt legyünk rendesen, nem azért mennék bele)

Mit tegyek?

20/L


2015. aug. 29. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Pff..

Elég aljas dolog tőle, hogy csalja a barátnőjét.

Tőled se lenne a legszebb, hogy tudatában vagy ennek és belemész.(ha belemész.)

2015. aug. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
így alapozod arra a jövődet hogy vagy kiverik a fogad ami telyes mértékben érthető lenne mivel tudsz a barátnőjéről, vagy le leszel hordva mindennek persze ez is megérthető.
2015. aug. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Belém szorult annyi önbecsülés hogy nem lennék harmadik. De mindenki máshogy van vele.
2015. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
53%

Erkölcsrendészet hölgyem! F


Forduljon meg és tegye szét a lábát.

2015. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A mostani barátnőjével csalta az előző barátnőjét is. Vagyis párhuzamosan járt velük.

De igazatok van amúgy. Engem zavar a dolog. :/

2015. aug. 29. 23:30
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Olyan pasi nincs a láthatáron aki független és szintén dugna veled rendszeresen?

Ha erre az ajánlatra igent mondasz akkor a puncid irányítja az életedet ami nem helyes,de ezt te is tudod.

2015. aug. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Látom valaki felpontozta az összes választ. Én is meg akartam tenni. Köszi mindenkinek!
2015. aug. 29. 23:58
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem szép dolog más csalásához asszisztálni.
2015. aug. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
En ugy vagyok vele hogy ha valaki mashol keresi a boldogsagot az azt jelenti hogy most bem kapja meg... szerintem mindent elnondtam..
2015. aug. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%

Én belemennék.

3&f

2015. aug. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!