Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tanácsokat szeretnék kérni!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat szeretnék kérni! Annyira tanácstalan vagyok! Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Egy hülyeségen összevesztünk. Felidegesített a stílusával és olyan dolgokat mondtam neki hirtelen felindulásból amivel nagyon megbántottam. Akkor meg akarta beszélni de én elzárkóztam. Azóta lehiggadtam bocsánatot kértem, és elismertem hogy hirtelen felindultságomban mondtam amit mondtam. De szóba se akar velem többet állni ami azért bánt mert nem halálos bűnt követtem el mindössze csak dühből mondtam dolgokat amiket megbántam bocsánatot kértem. Emberből vagyok követek el hibákat de ha elismerem és bocsánatot kérek akkor miért nem fogadja el. Szóba se áll velem. Mit tehetnék még? Nagyon fontos nekem. Face.book-on írtam neki hogy találkozzunk beszéljük meg de nem reagál. Ugyanakkor mondtam neki hogy tiltson le és akkor nem tudok neki írni többet. De nem tilt le mindig elolvassa amit írok. De nem válaszol. Mivel enyhíthetném meg?
2015. aug. 31. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne írj neki egy darabig.

Utolsó üzenetedben mondd el neki, hogy tényleg bánod és örülnél, ha kibékülnétek, de nem fogod többet zaklatni.


Ha pár nap múlva ír neked (mert valószínűleg fog, ez a gyerekes játszadozás arra utal), akkor happy end.


De te is ostoba voltál, amiért nem frissen beszéltétek meg a dolgot, már megbocsájts.

2015. aug. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen de kellett egy kis idő amíg lehiggadtam. Higgadtan jobb megbeszélni mint dühből. Én akkor ezért nem akartam. Valóban nem mondtam neki szép dolgokat és csalódott bennem.
2015. aug. 31. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsit fejleszd a személyiséged és kezeld a hirtelen haragod. Az hogy valamit dühből mondtál nem mentesít a felelősség alól... Minden ember más, van aki korán megbocsát van akinél csak egy esélyed van úgy látszik ő a haragtartó kategória. Biztos megvan az oka arra hogy bizalmatlan másokkal és ha valaki eljátsza az esélyeit akkor az annyi.
2015. aug. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!