Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám magam visszafogn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám magam visszafogni? Hogyan tudnék csendesebb lenni szex közben?

Figyelt kérdés
Mindig is nagyon hangos voltam, igazàn kèpes vagyok belefeledkezni a dolgokba és elengedni magam...Most eljutottam egy olyan pontra hogy ez már kezd problèma lenni ...Ès főleg azért mert mikor sikerült csendben maradni akkor végig erre koncentràlram hogy "csendben kell lenni, csendben kell lenni" és emiatt kèptelen voltam elengedni magam és elèlvezi...Szóval szomorú vagyok ha belegondolok hogy mostantól úgy kell leèlnem az èletemet hogy vàlasztanom kell hogy csendben vagyok vagy èlvezem a szexet...és ha belegondolok hogy legtöbbször csendben kell lennem az elèg lehangoló és nem hiszem el hogy nincs erre valami megoldàs...:( L
2015. szept. 2. 10:03
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Màs nők hogyan kèpesek teljesen hang nèlkül èlvezni a szexet? Ez az amit szeretnèk megtanulni igazsàg szerint...Vagy ez nem tanulható? Olyan ez mint hogy vannak nők akik hang nèlkül tűrik a szülèst? Nahh èn akkor is ordítottam mint a fàbaszorult fèreg...
2015. szept. 2. 10:31
 12/19 anonim ***** válasza:
Bugyi a szájba? Attól orron még kapsz levegőt! 😉
2015. szept. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Hangszigeteles :) nem olcsó mulatság a jó minőségű hangszigetelés de az megoldaná a gondot. Elég a ti szobátokat körbe szigetelni + ajtót cserélni.
2015. szept. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, én is kaptam már meg "a párnába sírj" felszólítást, sőt, vittek már ki a határba is, hogy kilométeres körzetben ne legyen senki, aki hallhat.


Szerintem is párna az arcba. De amúgy volt nálam, hogy elkezdtem odafigyelni, hogy ne legyen ordenáré, és rájöttem, hogy visszafogottabban is lehet élvezni a szexet. Persze embere válogatja.

2015. szept. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt nem tudom hogy lehet ilyen hangosan élvezkedni ... Nekem műnek tűnik ha hallom hogy így szexelnek valahol.
2015. szept. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Használjatok szájpecket, az segít.


Vissza ne fogd magad, legalább ez legyen egy olyan dolog, hogy senki nem szól bele.

2015. szept. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Muszàj visszafognom magam, mert az meg mèg rosszabb meg illúziórombolóbb ha egy menetet 3x kell fèlbeszakitani mert felsír a gyerek....pedig külön szobànan van...

Amúgy olyan levelket kaptam privàtban....el sem tudom kèpzelni hogy miért szűri le valaki ebből a kèrdèsből hogy szexpartnerre van szülsègem.. ha nem lenne jó a szexuàlis èletem nem is lenne ilyen gondom amirol a kerdes szól...:P

2015. szept. 2. 13:26
 18/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező a privát levelekről annyit, hogy sok itt a kiéhezett pasi és a sok szűz aki mindent megpróbál csillapítani éhségét :) ne foglalkozz velük :)
2015. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hangszigetelés. És nem közvetlenül a gyerek szoba mellett szexeljetek.
2015. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!