Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek azokról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek azokról akik prostihoz járnak?

Figyelt kérdés
Például én nem vagyok szép ember, csúnya nő meg nekem nem kell. Pénzem az van, de nekem olyan nő se kell aki csak a pénzemért van velem. Így néha eljárok majd üríteni prostihoz. Egyébként a magánynál nincs jobb, mert nem kell a másikkal foglalkozni.
2015. szept. 9. 20:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek párja van és még mellette prostizik, az számomra full gáz.

Ha egyedülálló és csak így tud nőzni, akkor tegye.

2015. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
95%

Kiváncsi természetű vagyok és szeretek kipróbálni dolgokat.


Kiváncsi voltam milyen egy prostival, hát elmentem egyhez. Nem volt az egész nagy szám. Ezt is kipróbáltam, mert hát egyszer élünk.

2015. szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%
Sajnálom a lelki szegénységüket és hogy nem jut ki nekik egy szeretetteljes kielégítő kiegyensúlyozott kapcsolatból.
2015. szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

9:

De nem is szereteten vagy szerelmen alapuló kapcsolattal kell itt összevetni, hiszen az a prostik esetében sincs. Ha szerelem van, akkor tök más tészta, de itt puszta pénzügyi összevetést végeztek a válaszolók, amibe nyilván nem számolhatod bele az érzelmi alapot.

2015. szept. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%
Pénzügyi alapon is nevetséges összehasonlítani a kettőt. Én nem vagyok a barátomnak 5 ezer forintjába egy hónapban. Nem tudom mit beszélnek itt 100 ezrekről... :D Pedig egy jómódú "felsőkategóriás" nő vagyok, de mint olyan értelmes és sikeres a munkájában így nem más lóvéjára támaszkodom.
2015. szept. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
37%

nagyon lenézem akik prostihoz járnak

nőt bármikor lehet találni

aki nem talál és ezek után még vesz is magának egyet az nyilvánvalóan semmibe se nézni a nőket és pont ezért nem is találnak maguknak barátnőt


akinek viszont van barátnője/felesége és mellette csinálja arra kb ugyanaz igaz mint az előbbire csak még le is foglal egy normális lányt egy rendes férfi elől így még egy fokkal jobban undorító

2015. szept. 10. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én írtam a 100 ezret, és hozzátenném azért, hogy ez nagyban függ a férfi külsejétől is. Ha hiper-szuper-extra jóképű vagy, akkor akár havi 0 Ft-ból is megúszhatod, de minél kevésbé vagy az, annál többet kell fizetned.
2015. szept. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

16:

Házas ember vagyok, és egyébként soha nem voltam prostituáltnál, meg egyébként más nővel sem csalnám meg a feleségemet, és csak annyit akarok mondani, hogy én meg a hozzád hasonló álszent embereket nézem le.


A prostitúció mindkét fél részéről, nyilván feltételezve, hogy nem megcsalásról van szó, teljesen korrekt dolog lenne, ha a hozzád hasonló erkölcsi hullák miatt a társadalom nem vetné meg, és nem üldözné illegalitásba, aminek egyenes következménye minden, ami ezzel jár, a nőket verő stricik, a prostituáltak megalázása, a prostitúcióra kényszerítés, stb., stb. És persze emellett még jó embernek is érzed magadat, mert hát te csak jót akarsz ugyebár. Undorító vagy, a helyedben nem tudnék tükörbe nézni.

2015. szept. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

15:

Mint írtam, pénzügyi alapon nem vesszük bele az érzelmeket, és nem, nem nevetséges összehasonlítani, mert így nyilván a prostituáltakat a gold diggerekkel vetjük össze. A szerelemre épülő kapcsolatokkal nyilván sehogy sem lehet összevetni.

2015. szept. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!