Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet 30 éves szűz pasit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet 30 éves szűz pasit rávezetni csajozásra?

Figyelt kérdés

szűz=nem csillagjegy


Nem homokos ez biztos. De minimum 10 éves lemaradása van.



2015. szept. 10. 10:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy rávezetni? Ha nem akarja,akkor tök mindegy mit csinálsz.

Ha akarja ő is,akkor meg csak segíteni lehet neki benne,tanácsokat adni neki.

2015. szept. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Értem mire gondolsz,én is ebben a helyzetben vagyok.

Kinéztél magadnak egy ilyen pasit és fél tőled?

Te hány éves vagy?

2015. szept. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
43%

Nincs jobb dolgod?

Ez olyan mint kutyát tanítani fára mászni

2015. szept. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
46%
egy kur..t lefizetni hogy szedje fel, de tegye magat mintha a o csabitotta volna. mas lehetoseg sztem nincs.
2015. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
46%
Az utolsónak igaza van. Kb a prosti az egyetlen alternatíva.
2015. szept. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

A prosti szerintem nem mindig jo ötlet. A legtöbb prosti csak annyit tud h szetteszi a lábát és azt mondja h csináld a dolgod. Semmi érzelem, semmi előjáték, semmi csokolozás. Egy 30 éves srácnak ettől nem fog megjönni az önbizalma. Es egy felnőtt férfi nem hülye, tudni fogja h a prosti meg lett bizva azzal h vele feküdjön le, mert csak ugy senki se szedte meg fel az életben és ezért is szűz meg. (meg azert is mert még nem probálkozott eddig igazán sikeresen senkinél :) )Elöszzőr is dumálni kell vele mindenről és neha fel lehet hozni az intimitast a beszélgetésbe. Bizalmat kell kiépiteni, h lássa ő semmivel sem kevesebb a szemedben. De amugy tudnod kellene h tetszel e neki, mert ha nem lehet h elmegy veled ide meg oda, dumál veled mindenről, de csak azért mert élvezi a társaságod mint a haverokkal, de ettől nem biztos h az esete vagy. Attól h valaki 30 évesen szűz még nem jelenti azt h mindenkivel ágyba bujna (kivétel amikor nagyon kanos az ember :) ) De a többször együtt töltött idő segithet abban h belédszeressen, ez sincs kizarva. Bár nyomulni azert nem kell.

Egy 30 éves pasinál logikusan kell gondolkodni, nem pedig felületesen. Lehet h a prosti nála bejönne, de lehet h észreveszi h a csaj ezzel lett megbizva és sertesnek veszi, mert megalázónak is találhatja h azert kernek meg/fizetnek le valakit h vegre vele valaki lefeküdjön. Szerintem sokkal büszkébb lenne arra h ha egy csaj önszántából feküdne le vele és nem azert mert arra kérték.

Bár lehet h rosszul feltételezem :) Nem tudom. Sok függ a srác személyiségétől is.

2015. szept. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%

6:


Van igazság abban, amit írsz, viszont annál mára jóval kifinomultabb a legtöbb lakásos lány, hogy csak szétteszi a lábát. Növekvő elvárások, növekvő piac, fejlődő kínálat. A "barátnő feeling" szinte már az alapcsomag része, enélkül hátrányban vannak a többi lánnyal szemben. Ilyen a beszélgetés és a kommunikáció is, sokan igénylik, ezért rengeteg beszámolóban olvasni már, hogy mennyire jól el lehet beszélgetni ilyen hölgyekkel.

2015. szept. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Úgy beszéltek a szüzekről mintha leprásak vagy fogyatékosak lennének.Nincs a férfi homlokára írva,hogy szűz.Ugyanúgy ismerkedhet mint bárki más és ha eljön az ideje akkor majd megmondja,hogy nem volt még lánnyal,vagy nem.
2015. szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem igy gondolom, h a barátnő feeling az alapcsomag része, sőt! a 20-33 éves nők fogalmuk sincs h hogy kell egy 30 éves szűz pasival bánni. (ezt tapasztalatból irtam most). A 45-50 év körüli nőknél igen viszont, ők tudják jól h kell ilyen pasikkal kommunikálni és bevezetni őket. De nem biztos h a srácnak lenne hozzá kedve.
2015. szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%

Egy 30 évesnek ha csak nem fogyatékos van annyi esze h felmérje h ez mit jelent.

Szerintem ha eddig le sza....a ezután is lefogja.

De am lehet h aszexuális v munka mániás.


De ha öt ez nem zavarja hagyd már békén, marha irritáló hallgatni a hitterítőket. Ha ő így boldog ő dolga.

Szerintem ö se traktál azzal h kivel dugj.

2015. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!