Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet 30 éves szűz pasit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet 30 éves szűz pasit rávezetni csajozásra?

Figyelt kérdés

szűz=nem csillagjegy


Nem homokos ez biztos. De minimum 10 éves lemaradása van.



2015. szept. 10. 10:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
32%
nem lepras vagy fogyateks a 30eves szuz, de eleg keves ra az esely hogy onszantabol van ebben az allapotban. ugyhogy valami nagy ero kell ahhoz hogy kihozza.
2015. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés mi ez az erő. Aki még 30 évesen szűz, azt egy haver a traktálásával nagyon nem fogja rávezetni semmire, legfeljebb annyit ér el, hogy többé már nem lesz haver. Ennyi idősen annyi komplexusa lehet, hogy egyedül egy nő tudna rajta segíteni.
2015. szept. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

11/11

Neked van igazad.


Szerintem nem arrol van szo h ot ez az életmod nem zavarná v igy boldog ha csak nem papnak keszül. Egy ilyen idős ferfinak bizalom kell, mert nyilvan nem buszke ra h meg szuz és nem fogja minden nőnek megnyilni.

2015. szept. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
67%

"Szerintem ha eddig le sza....a ezután is lefogja. " ez aztán az okfejtés az elmulasztott 10 évre.


Mindenhol azt olvasni h 14 évesen már szexelnek, 19 évesen már ket fiuval vagy lánnyal is meg volt egyszerre többeknek. ő pedig ezekről lemaradt...legalábbis igy erezheti. Nem várhatja el senki azt tőle h csak egyről a kettőre odaáll egy nőhőz és lesmárolja. Egy ilyen pasinál nem biztos h müködik a "csak egy orája ismerlek irány egyből az ágy". Ettől függetlenül ugyanugy normális a srác csak önbizalom hiányos.

2015. szept. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenhol azt olvasni h 14 évesen már szexelnek, 19 évesen már ket fiuval vagy lánnyal is meg volt egyszerre többeknek"


Olvasni azt lehet, én is állíthatóm h 600 millióm van meg 4 Ferrari-m. Ez nem azt jelenti h igaz. A kamaszok meg pláne össze vissza kamuznak mert ciki ha kiderül h ő meg ő még szűz. Ez egyfajta társas fertőzés és csoport nyomás. Ezért mondja mindenki ö már nem az és nyom valami kamu sztory-t. Mert ha valaki felvállalja azt kicikizik ki közösítik... így igen valószínű h egy még akkor szűz 10-en evésből később szűz 30-as lesz.


Szerintetek minden szó igaz ezen a fórumon pláne h anonim ?

2015. szept. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Én már bőven 30 felett vagyok, és sajnos érintett ebben a dologban. Hát, ha én azt tudnám, hogy mit lehetne tenni ebben a helyzetben egy ilyen idióta világban, akkor a zsebemben lenne a bölcsek köve. Prostituáltakat felhívni nem merek, sőt talán a lakókörnyezetem sem bővelkedik még ilyen nőkben sem. Emellett, ahogyan utaltak rá, csak más szavakkal, ha teszem azt el is tudnék lazulni egy fizetősnél, eléggé elvenné a kedvemet az, hogy csak a pénzemért csinálja. Márpedig hangulat nélkül ez nem megy szerintem. Bár ki tudja, lehet, hogy van az a kor és helyzet, amikor már mindegy az embernek, csak valami elfogadható kinézetű nő legyen, akár prostituált, akár nem. Ugye, ha sivatagban vándorol valaki, akkor már egy idő után nem azon töri a fejét, hogy mit igyon, hanem már mindegy, csak víz akadjon végre valahol. Én meg sajnos jó úton haladok e felé az állapot felé.

Mindenesetre, ha elképzelek egy lányt, nőt, hogy valahogy lepottyan elém az égből, nekem elég lenne az, ha érdeklődne irántam, megértő lenne, elbeszélgetne velem bármiről, és akkor néhány ilyen találkozás, beszélgetés már úgy gondolom elég lenne ahhoz, hogy "meghódítson", jobb szó híján. De bármiféle tapasztalat híján biztosat nem tudok mondani.

2015. szept. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálam másképp megy mint az előzőnél. Én 30 leszek és még szűz vagyok nem is csokoloztam még. Én viszonylag hamar "fellazulok" nők körében, mindenről eltudok velük dumálni, gyerekvállalás, szexuálitas, politika (utánna olvasok mindennek, de érdekel is minden az életről)és részben minden nőt megtudok nevettetni. Vannak hobbiaim, de tudom h az egy nőt nem igazan erdekelne ezert arról nem dumálok soha, ha csak nem kérne arra. Örülök ha egy nő jól érzi magát a kozelemben, atól fuggetlenul h tetszik e nekem v sem. Sőt, a legtöbb szingli nőt akiket leszólitottam v megismertem, fel is tudtam kellteni az érdeklődésüket(akár ha nem is az volt a cel). Nálam az a gond h félek már a csokolozástól is. Szószerint mindig elfutok amikor az időpont eljön, nem tudom h kell kezelni ezt. Mikor mondjam el h tapasztalatlan vagyok. Vagy mikor szabad megfognom a kezét, stb...és jön a pánik :) Szoval én ugy gondolom h nem várni kell h odapottyanjon egy nő, hanem nyitottnak lenni, lássák h nem vagy magadba fordult és mások is azok lesznek veled. Persze nálam az is fontos h olyan nővel legyen az első akit szeretek, nagyon tetszik. Az érzelmek fontosak. Fontos h ismerjem, a gondolatait, a személyiségét. H megtaláltam a páromat benne. Én nem akarok prostihoz menni. Személytelen és kicsit megalázónak is tartanám.

Természetesen mivel már az első csoktol is félek, fontos h a csaj ne egy buta liba legyen :) Szoval h ha látja h elakadtam akkor segitsen kicsit tovább „lökni“ :)

2015. szept. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
46%

tudod pontosan hogy minden ok csak azzal a hozzaeros resszel van baj, amit pont egy fizetett lany oldala meg, es ennek ellenere nem fizetsz erte?? nem ertem.

majd 50evesen is igy gondolod? lehet utana minden rendbejonne ha begyakorlod, kicsit sem lesel merges magadra hogy eltoltad a fiatalsagod?

2015. szept. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom h nincs igazad.

De anno irtam egy huszon éves prostinak, de azt mondta h furcsanak találja h meg nem is csokoloztam(akkor lehettem ugy 25) és ezt nem tartja normálisnak inkább nem találkozott velem. Pedig olyan ronda csak nem vagyok :) de nem is tudta h nézek ki. Aztan 27évesen egy 33éves prostinak irtam(matek tanárnő volt főállásban), ő kizárt olyan dolgokat mint a csokolozas v előtte egy kicsi beszélgetni(oda irta anno h szuzeket is fogad). Meztelenül várt, ugy beszélt velem mintha szellemileg elmaradott lettem volna és ment éppen a radio is az ágy mellett (milyen romantikus) ahol a moderator épp aznapi sport eseményekről dumált aztan mondta a csaj vetkőz le azt kezdjuk. Hat a kedvem is elment az egesztől. Az ilyen nőkből meritsek önbizalmat?

Én csak azt bánom az életben igazán, h anno nem volt merszem megcsokolni a nőt/nőket, akit szerettem/tetszettek. Lehet h furcsálod és hülyének tartasz de hogy egy prostival eddig nem keféltem azt bizony nem bánom.

Persze még nincs kizarva h talán mégesgyszer nekiugrok egy intelligens fizetős lányt keresni.

2015. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
73%

„Nem mondom h nincs igazad.

De anno irtam egy huszon éve“ ezt én irtam aki a 17-es volt. Azt hittem nekem szolt a kerdes.

2015. szept. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!