Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit mondják egy lánynak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondják egy lánynak hogy hajlandó legyen belemenni a popószexbe?

Figyelt kérdés
Esetleg valami bevált tapasztalat?
2015. szept. 11. 00:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Csinálhatja neked is
2015. szept. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
egyszer én is kipróbálnám a prosztata masszást csak kíváncsiságbol... de most nem ez volt a kérdés és télleg komolyan kérdztem nem trollkodás
2015. szept. 11. 00:17
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
"utána én is megengedem"
2015. szept. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
háát ez beválhat ha ő is akarja XD de max ujjal és még az se biztos
2015. szept. 11. 00:19
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Igazából én eljátszom, hogy mennyire szeretem stb, közben csak megalázni akarom a seggbekúrással. :)
2015. szept. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Hát esetleg elmondhatnád neki, hogy neki ezek után esélyes hogy aranyere lesz, hogy egy menet után kitágul majd a záróizma vagy megreped ésnem tudja majd visszatartani rendesen a székletét, amit csak úgy kerülhet el, ha edzi ott magát (és hát mindenkinek ez az álma). Ezen kívül próbálkozhatsz még azzal is, hogy emlékezteted milyen egyéb sérüléseket okozhat egy idegen test odabent. Ha nagyon rámenős vagy mond meg neki azt is,hogy igaz , hogy ő semmi kellemeset nem érezne közben, de neked nagyon jól esne.
2015. szept. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
rendben ezek tényleg nagyon jó érvek :D asszem ezeket megprobálom... jah igen hány fa..sz járt a seggedben h ennyire okos vagy? tudtommal van olyan lány aki kifejezetten élvezi
2015. szept. 11. 00:40
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

#7: Szerintem ezt úgy értette, hogy a nőknek tényleg nincs semmi olyasmi a fenekükben, mint a férfiaknak a prosztata, azaz élvezetért felelős cucc.


Amúgy a kérdésed hülyeség. Nincs semmi bevált szöveg, itt emberekről van szó, egymás közti bizalomról és tiszteletről.

2015. szept. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Ahogy légiót mejárt kolegám mondta egyszer:

Ilyenkor azt kell mondani, hogy a végbélben felszívódó sperma mellnövekedést okoz.


De viccet félretéve, kérdezd meg, hogy egyáltalán volna-e kedve hozzá. Ha igen, akkor feküdjön neked háttal, síkosítsátok be a cerkát ő fogja meg és csak símogassa a bejáratot majd elkezdheti rátolni magát nagyon lassan. amint nagyon kellemetlen lesz, hagyjátok abba. Sok játék utan egyszer csak sikerülhet, de hagyd, hogy ő irányítson. Egy pillanatig sem szabad semmit sem eröltetni.

2015. szept. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

# 5


Gondolom, hogy ezt részben poénnak, részben provokációnak szántad itt.


Én nem hinném, hogy ha két értelmes, egymást szerető, egymás vágyait, határait és érzéseit tiszteletben tartó ember szexuális életében az anális szex is a repertoár része, az bármelyikükre nézve is megalázó lenne, de amikor a tiédhez hasonló megnyilvánulásokat olvasok, mindig tágra nyílt boci szemekkel csodálkozom rá erre a gondolkozásmódra.


Számomra a férfi logika egyik gyöngyszeme, ha valaki úgy látja ezt a kérdést, hogy ha már valakire nézve megalázó ez az aktus, az szerinte a nő, akinek egy - mondjuk úgy, kevésbé tiszta testrészébe kerül bele az ő - amennyiben van benne minimális igényesség, ápolt és tiszta - pénisze, nem pedig ő, akinek a kedvenc testrésze egy nő végbelébe kerül, ami a funkciójánál fogva egészséges életmód, normál bélflóra mellett is köztudottan olyan kórokozó baktériumok élőhelye, amiknek nagyon nem kéne máshová kerülnie egy emberi szervezetben, és ami még megfelelő higiéniai előkészületek (pl. beöntés) után is tartalmazhat - jó esetben szabad szemmel nem látható, vagy időnként a gondos előkészületek ellenére is bekövetkező kínosabb balesetek esetén szabad szemmel is felfedezhető - ürülék maradványokat.


Mondhatnám, a végbél minimum "nyomokban tartalmazhat" valamit, ami se nem szép látvány, se nem jó illatú, se nem egészséges, se nem gusztusos, a férfi pedig ott kalandozik a péniszével.


Picit logikusan gondolkozva, egész biztos, hogy ha ez az aktus bárkire nézve megalázó, az a nő?? xD



A férfi

2015. szept. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!