Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, miért utasítjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, miért utasítjátok vissza a duci nőket? Mi is lehetünk olyan jók az ágyban, mint a vékonyabb társaink.

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 08:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
igen lehettek! de sok férfi a duci nőket kedveli keress olyat
2015. szept. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Secret184 ***** válasza:
59%
Szerintem kifejezetten jó dolog, ha van mit fogni egy nőn, nekem nem a 40 kg-os nők az ideáljaim. Tavaly is ismerkedtem olyan lánnyal, akinek volt pocija, nem is nagyon hitte el, hogy tényleg nincsen semmi gondom az alakjával (részben talán éppen ezért nem lett semmi köztünk). De azért van egy határ nálam is. Relatív, hogy mi számít ducinak. A duci nem gond, de a kövérekért már én sem vagyok oda.
2015. szept. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Ha szép az arca, nekem kimondottan a duci lányok jönnek be, a baj az, hogy a társkeresőkön stb stb általában nem a szép arcú lányok ducik.
2015. szept. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj, hogy mi pasik nem fogadjuk el a duci nőket, hanem az, hogy Ti duci nők nem fogadjátok el saját magatokat! Ez a tény pedig egy olyan tudat alatti gátlást épít fel bennetek, amiket mi "duci nő párti pasik" sem vagyunk képesek lerombolni bennetek. Ez a gátlás pedig - ha tetszik ha nem - rányomja a bélyegét mind a párválasztásra, mind pedig a szexre.

Tehát előbb nektek duci nőknek kell elfogadni magatokat, ezután azt is el fogjátok hinni, hogy nem csak ti magatok, hanem mások is elfogadnak benneteket! Ezután nem lesz gátlás és felszabadult lesz a szex is.


Persze kivételek mindig akadnak mindkét oldalon, akinek nem inge ne vegye magára.


Sajnos ez már társadalmi probléma is egyben, hogy mindenhonnan az köszön vissza, ha egy nő nem XXS-es méretű ruhát hord, az már kövér. Ebből eredeztethető minden gond gyökere.

2015. szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Nekem szerintem nincsen problémám a testemmel, elfogadtam magamat. Tudom, hogy van rajtam felesleg, nem is kevés de ennek ellenére élvezem az életet, az arcom se csúnya szerintem és jó a kisugárzásom is. Ezek mellett szeretek szexelni is, nem csak sötétben, misszionárius pózban stb. De ettől még nincsen sok szerencsém a pasikkal.
2015. szept. 16. 09:17
 6/34 anonim ***** válasza:
írd le számokban mi az a "duci"? (magasság, testsúly, stb ..) továbbá milyen a stílusod, életkorod, stb .. köszi
2015. szept. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok, 165 centi vagyok és 75 kiló.
2015. szept. 16. 09:19
 8/34 Secret184 ***** válasza:
100%
Ó az szerintem tökéletes. :) Ha szép az arcod és tetszik a személyiséged én speciel bármit el tudnék képzelni veled.
2015. szept. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyorsan megtalálod életed szerelmét. Ezen ne aggódj, felesleges.^^
2015. szept. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

nem teljesen értem a kérdést...

szexre vagy párkapcsolatra?


Nekem pl a nőiesen telt alak jön be, de ami a legfontosabb számomra egy kapcsolatban az a nagyon kedves belső...

Nálam pl nem lett volna akadály egy duci alkat, persze ha igényes!!! mert nagyon nem mind1 milyen az adott lány, sokat elmond a gondolkodás módjáról is...egy duci alak is simán lehet nagyon vonzó és szexi és ijesztő gusztustalan akár, ahogy egy vékony is...


Szexre több lehetőségem volt amikor nem volt kapcsolatom, de nem is akartam...lehetsz te 10/10-es nagyon kedves is ha épp olyannál próbálkozol aki nem akar kapcsolatot, sem szexet...


Viszont van olyan mint pl a legjobb barátom, hogy neki a vékony alak jön be...ő pl nem jönne össze egy telt lánnyal...emlékszem amikor linkeltem neki társkeresőről képeket nagy részét "dagadtnak" találta, pedig szerintem egyikkel sem volt gond...


A megfelelő partnert keresd eddig nem volt szerencséd, mert valószínűleg nem a megfelelőnél próbálkoztál...

Ha csak szexet akarsz arra sokan bevállalnak duci lányt...pár kapcsolatra meg sokak szerint ciki egy duci lány, de kinek mi...


22F

2015. szept. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!