Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, miért utasítjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, miért utasítjátok vissza a duci nőket? Mi is lehetünk olyan jók az ágyban, mint a vékonyabb társaink.

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 08:50
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
11%

És ti miért utasítjátok el a nyeszlett, alacsony srácokat? Ugye ügye.

Az meg rohadtul felháborít, hivy az elhízott csajok is az izomagyajra gerjednek és van pofájuk azt állítani, hivy nem számít a külső.

2015. szept. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Hát nálam az "izomagyak" kizárva, de persze ha olyanok a belső értékei akkor nem.
2015. szept. 16. 12:29
 23/34 anonim ***** válasza:
0%
Azért aki magát duci nőnek mondja, azon minimum 10 kiló túlsúly van, de inkább 20. Egy ilyen nő meg már a normálisabb férfiak többségének egyszerűen nem vonzó.
2015. szept. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

A barátnőim közt több ducinak mondható is volt.

De volt tökéletes testű sportoló is.

Mindegyik úgy volt szép és úgy volt izgató ahogy volt.

És általában a dundibb csajok voltak értelmesek. Egészségesebb gondolkodással és jobb énképpel bírtak.

Nekem nem kizáró ok.

2015. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Én írtam a 12est. Nekem duci lány mondta hogy dagadt vagyok és nem jövök. De magára nem nézett. Amikor lefogytam akkor meg már tetszettem volna. Mert kérdezte hogy nem akarom újra elhívni randizni. De azt mondtam hogy nem. Megőrült? Megaláz utána meg már mégiscsak jó vagyok?
2015. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Ha felkínálkozik szexre nem utasítanám vissza, de taszítanak a ducik, nem udvarolok nekik.
2015. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Sőt van aki sokkal jobb, mint soványabb társaik. Általánosítani nem lehetne, vannak ugyanúgy jobbak és rosszabbak. Nem a testsúly dönti el hanem a személyisége. Én azt tapasztaltam sokkal odadóbbak, boldogabbak, jobban meg vannak elégedve az élettel és szabadabbak az ágyban :)
2015. szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Igen, mi is csodásak vagyunk az ágyban, nem testalkattól függ ez. :) De nem tudom mi a probléma... Mi általában csak szexre kellünk a pasiknak.


Amúgy 158 cm vagyok, 60 kg, szóval egy jó 10 kilo felesleg van rajtam. De elárulom, hogy szerintem többet sportolok, mint azok, akik itt fújolognak, és látatlanban rám süti a bélyeget, hogy igénytelen vagyok. Az ilyeneknek azt kívánom, hogy ők is éljék át azokat a fizikai és lelki problémákat, amiket én, és majd cserébe pofán röhögöm őket. Csak a rend kedvéért. Nem mindenki azért kövér mert lusta és sokat zabál.


Szerencsére arányos, homokóra szerű az alkatom, valamint (gondolom a plusz kilok miatt)ekég babás az arcom és telt az ajkam (az nem a plusz kilok miatt :)), így sok férfi érdeklődik irántam. Viszont csak szexpartnereim vannak. Ennek több oka van.

Az egyik (és most csak ez számít a kérdés szempontjából): egy fiútól egyszer többet akartam szexnél. Ő őszintén megmondta, hogy csodás velem a szex, viszont van az a mondás- nagy kofferbe jó pakolni, csak szégyen cipelni... :)

Azóta eszembe sem jut, hogy többet akarjak szexnél, mivel nem egy mutogatnivaló egyed vagyok. :D :)

2015. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Na ez a baj, hogy mutogatni akarnak. Sajnos ilyen világban élünk, ahol a látszat számít.
2015. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Nem utasítjuk vissza őket, ez egy erős általánosítás és ezt te is tudod... Olyanokat keress akiknek ez a testalkat tetszik, nem pedig csak "megtűr". Nekem például a ducik tetszenek, de sok ismerősömnek egyáltalán nem. 21/F
2015. szept. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!