Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, miért utasítjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, miért utasítjátok vissza a duci nőket? Mi is lehetünk olyan jók az ágyban, mint a vékonyabb társaink.

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 08:50
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Engem eddig egy pasi utasított vissza (kimondva) azért, mert "nem gondolta, hogy ennyire telt vagyok", és pont ugyan ennyi, azaz egy, aki "azt hitte, sokkal teltebb vagyok". Szóval ez így hogy a pasik visszautasítják a duci nőket, nem áll. Van, aki a vékonyakért rajon, ő visszautasítja. A többi nem.
2015. szept. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk ez azon múlik hogy mennyire duci egy nő. Nem jobb lenne lefogyni? Én férfi létemre kövér voltam. Nőknek meg egyáltalán nem tetszik a duci férfi. Én 188cm és 126kiló voltam. Ma 89-90 kiló körül vagyok. Inkább fogyni kellene és izmos szép alakkal hódítani. Nekem sikerült. Ezt a nőknek be kellene látniuk hogy ha ismerkedni akarnak akkor nekik is tenni kell azért hogy tetszenek. Nem a ducisággal van a baj hanem a vannak nők akik nem is akarnak változtatni ezen.
2015. szept. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Utolsó neked sincs igazad, én 120 kg vagyok és gond nélkül csajozok... Pasiknál is sokkal inkább önbizalmi kérdés... Attól, hogy neked le kellett fogynod, az nem azt jelenti, hogy a csajoknak a sportos pasik kellenek...
2015. szept. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
13as nem írtad hány cm vagy. Mert ha mondjuk 180cm akkor dagadt vagy. Ha így tetszel a nőknek akkor gratulálok.
2015. szept. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
94%
186 és nem tetszeni kell a nőknek, hanem meghódítani őket.
2015. szept. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:
Én sem vagyok éppen gazella. :D 167 cm és 63 kg. Minden érdeklődő csak a szexre ment, úgyhogy egy idő után meguntam az 'ismerkedést'. xD Anyum sem éppen vékony (166 cm és 69 kg), mégis bomlanak utána a pasik. Szóval nem nagyon értem. Tény, hogy ő sokkal magabiztosabb, mint én, de teljesen megelégszem magammal.
2015. szept. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
47%

#12-es mintha magamat olvasnám,én kb. 105,5kg voltam egy igazi undorító dagadt,izmos de dagadt disznó.

Mehettem volna röfögni.Konkrétan nem sok nőt kaptam meg.

Most lementem 85-re ívelt a testem,kb. alig viszek be CH-t formálódik a hasam,a hátam egyre szélesebb,karjaim is erek kezdenek látszani.

Ennyi a titok,le kellene fogyni és edzeni,nem kifogásokat keresni.

Én lehet nagyképűen hangzik de azóta az ismerkedés gyerek játék mosolyokat kapok,szexrandit összehozni nagyon könnyen megy,jó benne van egy önbizalom tréning is meg belső fejlesztés is,de a test sokat számít.

Kérdező nem lesz választási lehetőséged,egy sikeres,sportos pasit nem fogsz megkapni max egy ilyen nyimi nyomi kis nyikhaj vagy dagadt valakit akinek még a melója is vacak lesz hozzá.


És igen a jó nőknek sportos,jó,sikeres pasik kellenek.

A jó pasiknak meg fullos szexi,csinos nők,akik mennek edzeni.


Lehet kaphatsz pasit,csak nem mindegy milyet,mert a minőségnek ára van nagyon magas ára.

2015. szept. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
91%

Uhhhh, 186 centis és 120 kilós pasi pont az esetem ;)

Azt mondják, hogy a férfi mázsa alatt csak paradoxon :))

2015. szept. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
26%
dagadt nőknél nincs is undoritóbb sztem, igénytelen disznók!
2015. szept. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Wanda "sajnos" foglalt vagyok :)
2015. szept. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!