Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 évesen szűz vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen szűz vagyok és szégyellem. Mit tegyek? L

Figyelt kérdés

A többiekhez képest később jött nálam az első szerelem. Viszont abban a fiúban nagyot csalódtam. Nem feküdtem le vele. Utána sokáig elég zárkózott lettem a csalódás miatt. Aztán randizgattam, ismerkedtem. Jól esett, hogy tetszem más fiúknak. Lett volna esélyem kapcsolatra.Adott egy kis önbizalmat.Néhány hónapja megint felkeresett az első szerelmem, hitegetett, hogy együtt leszünk, de megint sehol semmi. Közben már 21 lettem és szűz maradtam. Egyre jobban szégyellem. Szerintetek várjak arra, hogy újra szerelmes leszek vagy feküdjek le valakivel, és ne várjak tovább?

L


(Nem válaszolok levelekre!)



2015. szept. 18. 22:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért kéne csak amiatt lefeküdni valakivel (akárkivel), hogy többé ne legyél szűz. Ez egy buta felfogás szerintem. Inkább várj!
2015. szept. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Bár én fiú vagyok de röviden én is leírnám, hogy 23 voltam amikor elveszítettem. Senki nem hitte volna el a haverok közül, mert voltak már előtte is barátnőim csak senkivel nem feküdtem le, mert mindig vártam az igazit.

Lehet hülyén hangzik főleg a mai világban, de így igaz.

Aztán megtörtént... azt mondta a barátnőm, hogy az volt élete legcsodálatosabb szeretkezése. Utána 3 hónap múlva mondtam el neki, hogy nekem az volt az első. Nem akarta elhinni ő sem :D


Ha 16 éves lettem volna, biztos, hogy másképp csinálom. Én nem bántam meg, hogy kivártam, addig is sokat beszélgettem fiúkkal lányokkal mindenféle ilyen dologról és próbáltam rá felkészülni, hogy ha ott leszünk akkor a legjobbat adhassam. Úgy tűnik sikerült :)


F

2015. szept. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tartalmas válaszokat! Jól esett! Meg öntöttetek egy kis lelket belém. Az utóbbi időben már úgy éreztem magam, hogy én így fogok megöregedni ha eddig nem történt meg. De látom a történeteitekből, tanácsaitokból, hogy nem igazán késtem még le semmiről.

11-es válaszoló: annyira szeretem az ilyen történeteket, mint a tied is. Mármint hogy boldog lettél! Kívánom neked, hogy vele éld le az életed!:)) Lehet,hogy írok majd neked üzit!


(Nem értem valaki miért pontozta le a válaszokat. Mind hasznos pedig. Valaki nagyon rosszindulatú látom... :/ Ment a zöld mindenkinek!)

2015. szept. 19. 11:43
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen várj!! Szerelemből a legszebb és legélvezetesebb dolog szeretkezni. Azért, hogy túllépj rajta ne tedd meg, különben meg fogod bánni!


F/22

2015. szept. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

11-es vagyok, nagyon édes vagy, köszönöm! :)

Írj bátran, nagyon szívesen beszélgetek veled és osztom meg a tapasztalataimat. :)

Az a lány aki ennyire kedves és intelligens, mint te, nem dönthet rosszul.:)

2015. szept. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Jól esett a válaszod! Szimpi vagy. Ahogy időm engedi írok neked ;)
2015. szept. 20. 22:56
 17/17 anonim ***** válasza:

"A többiekhez képest később"

Ugyan már, valakinek soha nem jön el. Vagy akár 40 éves korában is jöhet csak az első szerelmes kapcsolata.

2015. dec. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!