Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ismersz olyan embert, aki...

Ismersz olyan embert, aki tippmix-szel, vagy más fogadóirodánál sportfogadásokkal nagyobb összegeket nyer rendszeresen, és összességében jóval 0 (nulla) felett van?

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem, de ismerek olyat, aki ismer. Állítólag a fickó napi szinten játszik, 1-3 meccsre fogad 50-100 ezres téttel, és 70%-ban bejön neki.
2014. júl. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy bejön neki 70%-ban, de nem mindegy, hogy mekkora a szorzó azokra a szelvényekre->nem biztos hogy visszajön az elbukott 30%.
2014. júl. 17. 00:51
 3/7 A kérdező kommentje:
Remélem még érkeznek válaszok, mert nagyon kíváncsi vagyok :D
2014. júl. 17. 00:51
 4/7 anonim ***** válasza:
nem nem nem
2014. júl. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm tipp mixből él lassan 2 hónapja. De hát az főállásban sport b*zi és kajak napi 12-14 órát nézi a tv-be.
2014. júl. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, a fogadóirodák, ők ebből élnek.
2014. júl. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én magam is profi szinten játszok online és pluszban vagyok, van egy facebook oldalam is, ahol mindig meglehet nézni, miket játszok meg bizonylatokkal, szal én magam is megjátszom azt amit kiteszek, ha érdekel, írj rám privátban és elküldöm a linket, továbbá tudok segíteni is ,hogy hol, hogyan érdemes játszanod, hogy pluszban legyél.
2014. júl. 27. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!