Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normálisan, hogy 18 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normálisan, hogy 18 éves létemre jobban vonzanak az idősebb férfiak?

Figyelt kérdés
Idősebb alatt 25-30 éveseket érték. Sokkal jobban kijövök velük, mint a korombeliekkel, akiknek nagyrésze még gyerekes és komolytalan (vagy csak épp ilyenekkel futottam össze..)
2015. okt. 1. 22:17
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Ha nem is normális sok ilyen van. És én is úgy látom, hogy a 20-as fiúk komolytalanok. Én is úgy látom, hogy a 20-as csajok sokkal komolyabbak, mint a fiúk.
2015. okt. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Én meg a korotokbeli lányokhoz vonzódom, sokkal jobban kijövök Veletek, mint a korombeliekkel. 41F
2015. okt. 2. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
60%
Normalis, ezzel sokan vagyunk igy,nyugi. :) 18L
2015. okt. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Csak találnánk már meg egymást egy ilyen lánnyal abból a sokból...
2015. okt. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 aladar12 ***** válasza:
9%
szerintem ez enyhe kib@$zás a korosztályodban lévő "nem gyerekes és komolytalan" fiúkkal, de mindjárt jön pár csaj aki megszakérti, hogy miért nem.
2015. okt. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez valóban így van. De nyugi, majd 25 évesen majd megkapod őket ;)


Amúgy sok 30 körüli pasit beindítanak a 16-19 éves csajok, csak kicsit nehezebb rátok találni, mert azért más társaságokba, szórakozóhelyekre járunk, így inkább 20-on éves csajokkal van dolgunk.

30/F

2015. okt. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Pont ilyen lányt keresek. 35/F
2015. okt. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Én nem tartom kicseszésnek, hiszen én azért ismerkedek a korosztályomban lévő srácokkal is, de eddig nem sikerült osszefutnom egy normális es nem komolytalan sráccal sem, pedig hidd el, probalkozom! De lehet bennem van a hiba. :D es én egyszersem irtam olyat, hogy csak es kizarolag az idősebb srácok érdekelnek, csupán eddigi tapasztalataim alapjan jobban kijöttem az idosebbekkel , de ha egy korosztalyombelit ismerek meg ilyet, az meg még jobb! :) nem a kortól fugg a vonzalmam, hanem az egyéntől, hogy milyen , stb, es eddig idosebbeknel tobbszor elofordult az, amit ugymond "keresek" :D szoval ertitek mire akarok kilyukadni.
2015. okt. 2. 10:50
 29/34 anonim ***** válasza:
67%
Idősebb pasiként teljesen normálisnak itélem meg.
2015. okt. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel baj, én is szívesebben ismerkedek/nék idősebbekkel, ugyebár ők már tapasztaltabbak is...

Ezzel nem azt mondom, hogy a tizenévesek közt nincs komolyabb, tapasztaltabb, csak ritkábbak. Főképp olyan környezetben, ahol a fiúk lassan lányosabbak a lányokn. Elnézést, de itt, ahol élek, gyakori jelenség.

Ezért érdekelnek jobban az idősebbek. Azért köztük nincs olyan sok lányos... A férfi az férfias legyen, a nő meg nőies, ne cserélődjenek már fel a szerepek.

És ezzel senkit se akartam megsérteni, csak kedvem támadt leírni. :)

18L

2015. okt. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!