Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisan, működhet e olyan...

Normálisan, működhet e olyan kapcsolat, amiben a nő idősebb 12 évvel a férfitől?

Figyelt kérdés
Én 27 éves vagyok, a barátnőm 39. És kellően szeretem Őt ahhoz, hogy kitartsak mellette mindenféle szempontot figyelembe véve. Őt viszont zavarja a kor különbség. Nem tudom mit csináljak Vele, hogy megváltoztassam a szemléletét. Én csupán boldogan,és őszintén szeretnék élni Vele.Sohasem hazudtam neki!Az Én szándékaim tiszták és őszinték felé. Viszont Ő nem tudom mit gondol. Szerintetek??? Mindenki válaszát előre is köszönöm!
2009. ápr. 17. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


En ismerek egy part, ahol a no 13 evvel idosebb a pasinal. 36 es 49 evesek. Jol megvannak egyutt mar 10 eve, nemreg fogadtak orokbe ket kisfiut.

2009. ápr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarok ehhez negatívan hozzáállni, mert mindenki más, de azok a példák, amiket eddig láttam nem arra engednek következtetni, hogy ez a legidálisabb lenne. Persze, ha ti így érzitek jól magatokat, akkor ez a fő és mindenki más! Nálunk a családban egyik rokonnál van hasonló korkülönbség a nő javára. Sajnos mikor már idősödtek, sokszor kérdezték a férfit, hogy az édesanyja miért nem jött vele, hogy érzi magát stb. Szóval az édesanyjának nézték a saját feleségét. A másik az, hogy 39 éves a barátnőd. Ha komolyra fordul a dolog, akkor szegénynek már nem sok ideje lesz a gyerekvállalásra. Nem lesz egyszerű a generációs különbségeket sem áthidalni. Biztos, nem lehetetlen, ha mindketten elkötelezitek magatokat, csak sokkal több lehet a súrlódás ebből adódóan.


Azt írod, hogy nem tudod, mit gondol. Mindenképpen vitassátok ezt meg. Legyél vele őszinte, mondd el, hogy téged ez mennyire nem érdekel. Én megértem azért a párodat. Akármennyire is szeret (sőt ez mutatja, hogy szeret és törődik veled), nem könnyű ezt elfogadnia. Most még jó korban vagytok, de később már más lesz a helyzet. Nem tudom, hogy ezt fel tudja-e dolgozni a párod. Én nem tudnék egy fiatalabb férfivel lenni, még pár nap a javamra is zavarna. De nem vagyunk egyformák, szóval csak ki kell fogni a megfelelő személyt. Sok boldogságot kívánok nektek! Remélem, hogy ki tudtok tartani egymás mellett!

2009. ápr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem most lehet jól működik de mi lesz később? A nőkön sokkal jobban látszik az öregedés , sajnos. gondold meg 10 év múlva erejed teljében lévő férfi leszel ő meg lassan nagymama korba lép. Ha téged nem zavar maradj vele, neki mindenképp büszkeség h egy fiatal sráccal él.
2009. ápr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
83%

Szia!

A kislányom apukája 25,én 36 éves vagyok.Viszonylag jól elvagyunk már 4 éve.Ez annyit tesz,hogy bár nagyon szeretjük egymást,de a bizalmatlanság ott van.Ő attól tart,majd 40 évesen meghülyülök és bulizni kezdek,én meg attól,hogy pár éven belül rájön,nem a ráncosodó arcom akarja nézni.....Sosem terveztünk egymással hosszútávra,talán ezért is vagyunk még együtt.nem érezzük egymást biztosnak,és még tetszeni akarunk a másiknak ugyanúgy,mint az elején...:)

2009. ápr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Én nem adok igazat azoknak akik azt mondják,hogy a nők hamar öregszenek...Ha valaki fiatalnak érzi magát,az fiatal is marad.Ismerek olyan lányt aki 28 éves és annyira öregesen viselkedik,hogy sokszor 40 évesnek nézem...Én 38 éves NŐ vagyok a párom 28 éves.Már 10 éve boldog kapcsolatban élünk..Mind a ketten ugyanazt szeretnénk az életben,és közös terveink vannak...De megértem a barátnődet,hogy bizonytalan és fél,hisz az elején én is arra gondoltam,hogy vajon mit szólnak a rokonok,barátok...De rájöttem,hogy nem szabad hogy ezek miatt lemondjak a boldogságról hisz csak egyszer élünk...Azóta sem bántuk meg,hogy együtt vagyunk,és elfogadják a kapcsolatunkat...Beszélj a pároddal,és magyarázd el neki,hogy mennyire fontos neked,és mindennél jobban szereted...az hogy mi lesz később,mondjuk 15 év múlva azon teljesen fölösleges rágódni,mert azt nem a kor különbség dönti el...Vannak olyan párok akik egyidősek,és 10 év házasság után elválnak útjaik....Itt nem a kor számít....
2009. ápr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak mutasd meg neki, hogy bízhat benned. Szeresd, bizonyítsd be neki, hogy érdemes hosszú távon terveznie veled. Szerintem működhet, nem mondom, hogy ez az ideális, de ez teljesen mindegy. Kérd meg a kezét, az sokat számít egy nőnek.
2009. ápr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a faluban volt egy házaspár ott is a no 11 évvel volt idosebb a férjénél. az egész életuket egyutt élték le boldogságban szeretetben , egyetértésben. két lányt neveltek fel.két vagy három éve halt meg az asszony 78 éves volt.
2009. ápr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
23:14-es koszi a soraidat, sikerult megnevettetned!!!:)
2009. ápr. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én szüleim között 11 év korkülönbség van anyukám javára. Az idén lesznek 32 éves házasok. Apukám 22 volt mikor elvette anyukámat,ugy,hogy már anyának volt 4 gyereke.

Mai napig boldog házasságban élnek. Vannak viták néha de hát az hol nincs? :)Ugyhogy teljesen normálisan működhet a kapcsolat.

Gondolom sokan mondják a környezetében,hogy sok a korkülönbség és ezért zavarja esetleg bizonytalan.

2009. ápr. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A korkülönbség teljesen normális.

Meg akarod változtatni a szemléletét?

Vegyél neki egy gyűrűt, lepd meg, és kérd hogy legyen a feleséged.

2009. ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!