Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nő vagyok, és kívánom az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő vagyok, és kívánom az üzlettársamat. Nem tűnik kölcsönösnek a dolog, ráadásul mindketten párkapcsolatban élünk. Hogyan tudnék tenni az érzéseim ellen?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ez így nem helyes,ha ezt írnátok elsőként. Szeretnék megszabadulni a vágytól iránta.
2015. okt. 2. 13:35
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
De ez annyira megalázó helyzet. Nem akarom magam megszégyeníteni előtte. Valahogy el kellene érni,hogy ne úgy érezzek iránta,hanem barátként.
2015. okt. 2. 14:09
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ettől a vágytól csak akkor szabadulsz meg ha lefekszel vele.Ne szégyelld,inkább képzeld el milyen jó lenne a farkán lovagolni:)

De ahhoz hogy ezt elérd,legyél igazi nő.Dögös,kihívó,öltözz csinosan,érd el hogy ő is megkívánjon.Nem kell ajtóstul rontani a házba,mert akkor lehet hogy tényleg csak lejáratnád magad.Okosan csináld,csábítsd el aztán élvezd a dolgokat.

2015. okt. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Akkor másik kérdés:-) Hogyan lehet tutira menni,ha meg akarom szerezni? Alapvetően nem vagyok feltűnő jelenség.
2015. okt. 2. 14:15
 14/21 anonim ***** válasza:
Erre nincs tuti recept.De mi pasik olyanok vagyunk hogy nem igazán hagyjuk ki a kínálkozó alkalmakat.Amúgy fogadni mernék hogy sokkal jobb csaj vagy mint amilyennek saját magadat látod.
2015. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Tudni kéne milyen vagy,hogy megtudjuk min kéne változtatni.
2015. okt. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Öltözz csinosan, legyél kihívóan szexy, mintha semmi célod nem lenne vele.


Aztán csak hagyd magad.

2015. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy Te jobb vagy (lennél) a szexben mint a mostani barátnője!
2015. okt. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem szokott panasz lenni,a helyzet az,hogy eddig nem nekem kellett hódítani,és ez most ismeretlen nekem. Még nem csináltam ilyet,és most nagy hiba volna rontani. Köszönöm a válaszaitokat:-)
2015. okt. 2. 14:59
 19/21 anonim ***** válasza:
Önfegyelem.
2015. okt. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 vorarlberna ***** válasza:
LSD
2015. okt. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!