Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni a túlzott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a túlzott nedvesedés ellen?

Figyelt kérdés

Szex közben annyira nedves vagyok,hogy folyik lefelé is belőlem.

A barátom nagyon szereti,hogy ennyire élvezem,és elmondása szerint hatalmas önbizalmat ad ez egy férfinek.

Viszont megkérdeztem tőle,hogy érez-e belőlem valamit egyáltalán, és azt válaszolta, hogy nem igazán,mert annyira csúszik,kivéve ha tövig nyomja.


Kicsit rosszul érintett,hogy miattam nem érez annyi mindent,mint "kellene". Mit tehetek azért,hogy ne nedvesedjek be ennyire?

Próbáltuk már előjáték nélkül is, de 1 perc után már ugyanott tartottunk.


20L


2015. okt. 5. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
vegyél hüvelysúlyt vagy minek hívják és edz a szorításra Egyszer voltam egy lánnyal, aki nagyon össze tudta húzni az izmait, hatalmas élmény volt
2015. okt. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nyalja le:P
2015. okt. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 CptTomato ***** válasza:

Én szerintem a barátoddal sincs rendben akkor minden ha nem élvezi.... tudom hogy ilyenkor kevésbé lehet érezni a dolgokat....de próbáljatok ki egyébb pózokat ahol ez nem akkora gond.....

pl.: te hason ö meg fölötted....

2015. okt. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Élvezi Ő, csak nem olyan erős a mechanikai ingerlés a síkosság miatt. :)
2015. okt. 5. 18:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Szoríts rá!
2015. okt. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Végezz Kegel-gyakorlatokat, szerezz be gésagolyót. A nedvesedés összefüggésben áll a hüvelyizmok működésével is, és szűkebb hüvellyel, átlagos nedvesedéssel valóban intenzívebb az élmény a férfinak.
2015. okt. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

intim torna

kegel gyakorlatok

hüvely súly


am meg pisilésnél mindig szakítsd meg picit majd vissza ezt mindig egyre többször és ráérzel h mely izmokat kell mozgatni :-D

2015. okt. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
tegyél be a farka mellé, a fogorvosoknál használt nyál elszívót...
2015. okt. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy : Élvezi!

Az pedig, h lassabban jut el a csúcsra,te nyersz, hisz még többször tudsz elélvezni! 😉

Ha meg gyorsítani szeretnéd, akkor szopd, v h neki is jusson a nedvedből: 69ezzetek!

2015. okt. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy tudsz ez ellen tenni bármit is és nem is kell!

Te ilyen vagy, és egyébként is tényleg önbizalmat ad na meg izgató, fincsi :)

2015. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!