Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan találhatnék nőt hosszab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék nőt hosszabb távú szexuális kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Mivel még szűz vagyok nem akarok egyéjszakást, viszont barátnőnek megfelelő nőt, nagy igényeim miatt nem találok.

Hol, hogyan találhatok olyan nőt akivel lefeküdhetek, megértő, és őszinte, elmondja a véleményét mit csinálok jól/rosszúl.



2015. okt. 9. 17:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mik azok a nagy igények? Például neten is lehet ismerkedni.
2015. okt. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Fizess neki, és azt csinál/mond amit akarsz.
2015. okt. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Erre vannak a szextárskereső oldalak, hajrá.
2015. okt. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

2

Nem akarom hogy azt csinálja, mondjon amit én akarok, ha nem őszinte(és hát a fizetősök nem éppen azok) akkor nem érdekel.

Alapból nem fizetnék szexért, akkor inkább nem csinálom és kész.

Főleg nem egy olyan nőnek aki naponta jópár, ki tudja milyen férfival fekszik le.

2015. okt. 9. 17:58
 5/22 anonim ***** válasza:
Sosem leszel boldog ha nem adod lejjebb az igényeidet, nőként javaslom add lejjebb, amíg nekem is nagy elvárásaim voltak, nem voltam olyan boldog mint most! :)
2015. okt. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

5

Ha lejjebb adom akkor is maradnak olyan dolgok amiknek a nők 95% nem felel meg.

Elnéző vagyok sok mindennel szemben, viszont ha tudatilag nem vagyunk legalább hasonló szinten, akkor nem találom örömöm abban hogy együt vagyunk. Így meg nincs értelme.

2015. okt. 9. 18:18
 7/22 anonim ***** válasza:
Zürich - Langstrasse városrészében sok "magyar" nőt találsz, ha van elég pénzed, akár hosszútávra is :D
2015. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék mik azok a dolgok amiknek nem felelek meg.
2015. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Engem is erdekelnek a kriteriumok. Leirnad privatba?:)
2015. okt. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem. :D
2015. okt. 9. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!