Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem akarom elmondani, annak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elmondani, annak a pasinak akivel ismerkedek, mert rákérdezett, de hazudtam, hány pasival voltam, elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Attól tartok hogy könnyűvérűnek venne, és csalódna bennem ha elmondanám, hogy 40 pasival lefeküdtem már

29N


2015. okt. 11. 03:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok , de ne mondd el neki. Semmi köze nincs hozzá. 29 évesnél még akár kevés is. Azok nem szexelnek akik nem egészségesek. De egyszerűen ne mondd meg. Füllenthetsz is vagy kitérsz a válasz alól. Mert később jöhet olyan kérdés is hogy akkor a 40 pasival hányszor volt. Erre mit válaszolnál? Teszem azt egy pasival 3 hónapig vagy együtt. Na az kb. akár 300 menet is lehet. 40*300 = 12000 Ez jó lesz neki ez az eredmény.
2015. okt. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
De te legalább tudod magadról, hogy egy rib_nc vagy
2015. okt. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hihetetlen. Nehogy már a faszi legyen a hibás mert nem akar összejönni egy ri...ccal. Nektek kéne olyan férfi, aku ki tudja hány nőcskéve törölte a farkát?
2015. okt. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha a pasi komolyan gondolja veled a dolgot, s megmondod neki, akkor veled marad. Egy embernek nem csak jelene van, múltja is.

Akit pedig szeretünk, annak elfogadjuk a múltját.

Szummázva, inkább tőled tudja meg, mint mástól.


26/F

2015. okt. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van múltja, de ez nem azt jelenti, hify el is jell azt fogadni.
2015. okt. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, h számomra is hihetetlen ez a szám.Hülyén hangzik.

De sokszor az volt h kerestem az igazit, és sodródtam....találkozgattam, találkozgattam össze vissza, egyikből a másikba, csalódás csalódás után, rövidebb v kicsit hosszabb dolog után,mindig az volt, hogy elakartam felejteni az adott személyt, és csapongtam, illetve a másik oldalam is dominált, a kalandvágyás...de ez még mindig bennem van, az elmúlt hónapokban 2 fiú volt az életemben, nem is egymás után rögtön , hanem idő elteltével......többször volt olyan, hogy hamarabb belementem, vagy első alkalommal a dologba, és nagyon nagy hiba volt visszatekintve, mert többet megbántam.....ehéz ezt összefoglalni lelkileg mi zajlott le bennem.Bár tudom, hogy a legkönnyebb r*ba**ncozni.

2015. okt. 12. 01:57
 17/18 A kérdező kommentje:
Nehéz*
2015. okt. 12. 01:57
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok teljesen jól mostsem, csak nem csapongok már.De azthiszem visszatekintve Borderline-os voltam/vagyok.Vagy a promiszkuitás.....és ikrek a csillagjegyem, szval elég ingadozó vagyok és nem úgy fogom fel a dolgokat mint sokan mások, de tudom h nem volt jó amiket tettem.
2015. okt. 12. 02:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!