Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk. Milyen érzés,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk. Milyen érzés, amikor szenvedélyesen megcsókoltok egy másik srácot?

Figyelt kérdés

2015. jún. 24. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem teljesen ugyanolyan, mintha heterók lennénk és egy lányt csókolnánk. Az érzelem, szenvedély és a szerelem érzete nemek fölött áll, és nincs különbség egy fiú-egy lány, két fiú vagy éppen két lány érzékisége között
2015. jún. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Hát ugye attól függ. :D

Ha egyéjszakás kalandról van szó, akkor jó, jó, most istenem. XD

Ha pasim van, és vele, akkor természetesen csodálatos érzés :)))

Passzív vagyok XD :) :D

2015. jún. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

Elmegy

Annyira nem szeretek csokolozni

2015. jún. 25. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

Az a durva hogy a melegeket hogy basztatjak az emberek.bar neha ertheto mert valaki feltunoen lanyosan beszel meg ugy jarkal mint egy no es ezert ha ket ilyen sexel mondjuk az gusztustalan es maglyara velunk.enis ugy gondolom hogy aki divatbol buzerancs az minek el. Meg rozsaszinbe oltozkodik meg rohogcsel mint egy kisleany az idegesito.sok ferfi (akik melegek) gondolkoznak hogy a leszbikus csajok hmmmm azok jok de a megel ferfiak az mar fuj.fiuknak lanyoknak egyarant.meg egy lanyakkoris lany kent viselkedik ha leszbi viszont a fiuk SZINTEN lanykent pedig ha ket FERFI aki tenyleg ferfi van egy agyban az vonzo! Legalabb annyira mint ket csaj.ha ket jo pasi akik amugy ferfi kent viselkedik az igenos joo.


HETERO LANY VAGYOK AMUGY

2015. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolso: Ezt ide akartad???? :D
2015. jún. 25. 18:29
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Neem:DDDDDD de attol meg ide se rossz xd bocsi nemide lett volna
2015. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Csodálatos érzés... :3

Még kalandnál is, mert a szenvedély, mámor feldobja. Csak tudnod kell elengedni magad, élvezni :)

Elolvadni a karjai közt.

19/f/m-passzív

2015. jún. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

na hát akkor én is megírom tapasztalataimat :D

én 22 éves bisrác vagyok, volt 4 komoly kapcsolatom (lánnyal) és volt 1-2 kalandom sráccal.

Hát a srácokkal csókolózni hatalmas élmény volt... :DDD amikor érzed h a partnered is fel van hevülve meg minden fantasztikus.. volt olyan h ágyba kerültem egy sráccal és kb nem volt semmi (még orál se) csak meztelenek voltunk és smároltunk... utána kivertük az volt az egyik legdurvább szexuális élményem.


A csajokkal is jó a csók, habár ott úgy üt nagyot ha dugás közben megy... ha pl. ruhában vagyunk/voltunk annyira nem volt nagy durranás mint sráccal :D


22bi srac

2015. jún. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!