Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, számotokra problémát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, számotokra problémát jelentene egy párkapcsolatban, ha a párotok kedvelné, ha néha egy felcsatolhatóval ti tennétek őt a magatokévá, és nem fordítva, ahogy megszokott?

Figyelt kérdés
Esetleg van köztetek olyan, aki kedveli is ezt? Nem biszexualitásról van szó, hanem arról, hogy az adott férfi kedveli ezt az izgatási módot.

2015. okt. 19. 11:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
44%

Számomra igen, én biztos nem csinálnám.

28N

2015. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

én vágyomrá,és meg is kapom.

a másik:ne egy Puzsér határázzameg a szexualitásom,foglakozzon a saját f@-szával.

2015. okt. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Joe.38 ***** válasza:
22%
Règ tetted fel ezt a kèrdèst , de làtom mèg nem talàltàl műcsatis csajt. Volt hogy hónapokg ,nap mint nap..Hol voltàl eddig ? Règ voltàl erre. Mi újsàg mostansàg? Mondtam - menj egy prostihoz szívesen megrak. Vagy vàllald be ami vagy ès egy langyi rendbe tesz. Múcsatolossal.is meg sajàtjàval is .
2015. okt. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én örömmel tenném magamévá.
2016. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!