Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nekem az okoz sexuqlis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem az okoz sexuqlis izgalmat kielegülést hogy a szaunaban pisilhetek mikor egyedül vagyok a padokra és varom hogy bejöjjenek és ebben pácolódjanak az emberek az egyedi vagy más is van így?

Figyelt kérdés
2015. okt. 20. 22:53
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De amugy a higieniat azt hogy érted? Én teszek magam alá ezen kívül törvsit de sok ember meg beül kisgatyába papucsba és egymás izzadsagaba ülnek csak mar megszaradt az gázabb sztem.na és nekem nincs fertőzésem.
2015. okt. 20. 23:10
 12/20 A kérdező kommentje:
Volt már ilyen kérdés?? Linkeld be kérlek
2015. okt. 20. 23:11
 13/20 anonim ***** válasza:

Bakteriális fertőzésről hallottál már, amit nem Te kapsz el, hanem más tőled.

Akkor ennyi erővel egy nyilvános WC-n is simán ráülsz az ülőkére?

Mert a szaunában a fa beszívja a vizeletet.


Fúúú, na az ilyen gyenge elméjű emberek miatt nem járok én szaunában.

2015. okt. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%

No letemre mondom, hogy szegyenlem magam helyetted is, es remelem a sors ugy hozza, bar nem szep dolog rosszat kivanni masnak, de remelem porul jarsz es latogathatod a nogyogyaszt mert osszeszedsz valami gusztustalansagot a hozzad hasonlo fergektol, akik a saunaban a padokra hugyoznak.

Elment az eszed. Remelem a fertozes amit elkapsz megakadalyoz abban, hogy gyereket szulj, nincs a vilagnak szuksege meg egy ilyen ostobara, mint te vagy.


Ha te, a haloszoba zart ajtajai mogott arra gerjedsz, hogy levizeled a parodat, aldasom ratok, mindenki olyan sexualis fetiseket el meg a parjaval amilyet akar, ahhoz semmi kozunk, de az aberraciodat ne akard mar rank eroltetni azzal, hogy a saunaban levizeled a padokat amire mas is raul.

2015. okt. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Már van 2 gyerekem és 1 unokám és eléggé immunis vagyok de azAlljon vissza rád amit kívánsz :-)))
2015. okt. 21. 10:35
 16/20 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem hallottam! Én azt hinném, hogy biztonságos a pisi, de biztos lehet benne baktérium, de akkor már lehet, hogy panaszokat is okoznak, nem tudom. És maga a tény okoz kielégülést, vagy erre még rá is kell masztiznod? (ha igen, hol oldod meg, stb?)
2015. okt. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Mikor pisilhetek úgy engedem el hogy piciket és közben összeszorítom a puncim ezt akkor is szoktam ha benn vannak nem veszik észre, és baromira felizgat, de néha mar alig bírom úgy várom hogy huzzanak már ki, aztan mikor egyedül maradok elengedem sugárba és ált több helyre is pisilek, és ekkor ettől elélvezek. De volt már hogy nem jött össze a hosszu mutatvany mert mindig jöttek ekkor kb a felét elenggedtem így fokozatosan, aztan a tusoloba rásegítettem csiklóizgattással. Vagy volt hogy bemnetem az infrába és ott engedtem ki a többit. Ha meg extra sokan vannak akkor a gőzbe szoktam beülni, és ott ott úgy se veszik észre de valamiért az kevésbé izgató akkor csak felizgulok nem élvezek el, ekkor is gőz után még rásegítek a tusban.
2015. okt. 21. 14:38
 18/20 anonim ***** válasza:
61%
Én most...megyek és megölöm magam.
2015. okt. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Végignézhetem egyszer ezt a mutatványod?
2015. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Persze jo buli lenne
2015. okt. 22. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!