Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem hiszi el a barátom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszi el a barátom, hogy szűz vagyok? Mert szerinte így már nem vagyok az.

Figyelt kérdés
Volt egy orvosi vizsgálatom, mert a doki azt mondta, hogy kell (hüvelyi UH)...és most jön azzal, hogy én így már nem is vagyok szűz, mert "oda" először egy férfinak kellene jobb esetben bejutni, nem egy műszernek. Nagyon rosszul esik, hogy ilyeneket mond nekem :(

2015. okt. 21. 20:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy barom, hidd el!

A baj az hogy nincs egyedül!

Annyi ilyen marha él a világon hogy se szeri, se száma!

2015. okt. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
24%
Orvos nem szokta elvenni a szüzességet műszerrel.Kamu vagy.
2015. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
94%

1) Szűz vagy a vizsgálat után is. (A barátod nincsen tisztában a szüzesség szó jelentésével.)


2) Valószínűleg a szűzhártyád is ugyanolyan állapotban van, mint előtte, mert a hüvelyi ultrahang vizsgálófejének elég kicsi az átmérője (nem nagyobb, mint egy tampon az eltávolításkor).


3) A barátodnak inkább se az értelmi képességeit, sem az érzelmi intelligenciáját nem akarom minősíteni.

2015. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a pasinak a kukában a helye nem pedig a puncid közelében.


Neki az egészséged, a későbbi kényelmes szexuális életed, a nemzőképességed kevesebbet ér, mint egy apró bőrdarab.

2015. okt. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

wtf. És a pasidnak ez miért fontos?? Kit érdekel, mi volt a vaginádban, főleg, hogy ez egy orvosi vizsgálat.

Szerintem dobd a francba, mert olyan egyszerű, mint egy kavics. Az ilyen később is csak hisztizni fog.

2015. okt. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Pff, nem tartanám egy percet sem ezt a pasit mellettem
2015. okt. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!