Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm miért akar a szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért akar a szexben irányítani?

Figyelt kérdés
Mostanában ha mondom neki, menj kutyába csináljuk úgy. Erre ő nem én lovaglóba/misszionárius akarom.

2015. okt. 28. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én is szeretek irányítani, persze ha látom rajta, hogy nem nyerte el a tetszését nem fogom erőltetni.
2015. okt. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy domináns beállítottságú.
2015. okt. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért mert a másik két pózban jobban élvezi a szexet.Elégítsd ki az általa kért módon,majd döngesd meg hátulról,hogy neked is jó legyen.Kompromisszum és kommunikáció kérdése az egész.
2015. okt. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
domina a csaj
2015. okt. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy mostanában, elég sokszor meg kérdeztem akar-e lovagolni. Lehet ezért van, mert előtte soha nem volt ilyen. Mellesleg ha lovaglóba is vagyunk, néha kicsit hagyom hadd lovagoljon. De nem bírok magammal, hogy ne adjak neki, keményen és alulról pakolni. Kutyába is néha hagyom hadd élje ki magát, mozogjon egy keveset.
2015. okt. 28. 22:34
 6/15 A kérdező kommentje:
De ez a helyzet hogy nem domináns, nem így ismertem meg 2 év alatt egyszer csak domináns lett? Ma is én misszionáriusba akartam, hogy közben felpakolom a lábát. De ő erre azt mondta nem ő most így szeretné. Utána jött a kifogással, hogy így fázik... Van hogy felizgat hogy mondom neki, hogy szopjon és kicsit vissza utasító. Erre rá szoktam lökni az ágyra, keményen és utána már szépen cumizik... Lehet csak arra vágyik, hogy keményebb erőszakosabb legyek vele....
2015. okt. 28. 22:38
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
a hülye rbnc.... el meri mondani mit szeretne??
2015. okt. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Néha a lányok dominánsabbnak mutatják magukat, hogy a te dominanciádat teszteljék.

De az is lehet hogy nincs mögötte semmi, csak szimplán ehhez a pózhoz volt kedve.

2015. okt. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ne mondj neki semmit, helyezd úgy ahogy épp nyomni akarod neki
2015. okt. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A másik barátja megmutatta, hogy ez jó neki.
2015. okt. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!