Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ekkora szerencséje...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora szerencséje lenne a barátomnak velem szexuális téren?

Figyelt kérdés

Nem önreklám akar lenni a kérdés, csak unatkozom itthon, és mivel annyiszor mondja ezt a barátom, kíváncsi vagyok mások véleményére. Szerintem a legtöbb lány ilyen, aki kapcsolatban van és szereti a barátját, de ki tudja.


Szóóóval: imádom a szexet, akár orgazmussal akár nélküle (bár általában többször is el szoktam menni csiklós és hüvelyi úton is) nem szoktam visszautasítani a közeledését, igazából nem igazán van olyan, hogy ne kívánnám őt. Szeretek szopni, mélytorkozni, lenyelni, illetve azt, hogy ha bárhová rámélvez a szememen kívül (volt már rá véletlenül példa, uhh :S :D)

Az anált én hoztam szóba, mert izgatta a fantáziámat, és mindkettőnknek nagyon bejön ez is. Szeretek picit durvulni, hangoskodni, új dolgokat kipróbálni, kísérletezni, szexi fehérneművel meglepni őt, szóval nem vagyok valami visszafogott. Már együtt vagyunk egy ideje, de teljesen hihetetlennek tartotta (és tartja még igazából most is) hogy valóban léteznek ilyen lányok. Szerintem annyira nem extrák ezek, hanem inkább neki voltak kivételesen "prűd" barátnői, akik pl nem szerettek orálozni, vagy új dolgokat kipróbálni.


Nektek mi a véleményetek?


21/l



2015. okt. 31. 18:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
hozzám jösz? :)
2015. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Szerintem is szerencséje van a barátodnak! Nagyon is.

Én úgy gondolom ,hogy nem csak én tenném össze a két kezem egy ilyen barátnőért ,mint amilyen te vagy úgyhogy IGEN szerencséje van!

2015. okt. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
az a véleményem, hogy ennyire nyitott és belevaló barátnőm még sosem volt :) inkább az a tapasztalatom, hogy a lányok többsége (általánosítok abból kiindulva, hogy én mit tapasztaltam :) ) nem annyira bevállalós, mint te.
2015. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Tényleg meglepő hogy mennyire ritka az ilyen lány mint te. Pedig ez lenne a teljesen normális és egészséges. De valamelyik ponton a legtöbb lány elbukik, vagy nincs orgazmusa vagy nem élvezi egyáltalán a szexet vagy nem kezdeményez soha vagy nem is kivánja és az is nagyon gyakori hogy csak fekszik közben a lány és semmit nem csinál, meg se nyikkan. Új dolgokat se mindenki akar kipróbálni. Persze ez mind lehet a partner hibája is, mert önző vagy nem szereti eléggé a lány. Szóval tényleg nagyon szerencsés a barátod és meg kell becsülni az ilyen lányokat mint te :)
2015. okt. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Rajtad kívül sok ilyen van még, de tény, hogy sok mindenki nem ilyen.

Azért ez nem ilyen ritka, max. a barátod nem találkozott pont ilyen lánnyal előtted, illetve mások meg nem kötik a nagy nyilvánosság orrára, hanem megtartják maguknak a hálószoba keretein belül.

Egyébként én is ilyen vagyok, a férjem szereti is, hogy ilyen vagyok!:)

28N

2015. okt. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

nem tudom, hogy amúgy milyen a személyiséged, lehet nekem ezek ellenére sem kellenél. amiket leírtál szerintem általános dolgok, tényleg egyik se különleges, talán az anált kivéve. minden eddigi barátnőm ilyen volt. szerintem csak a férfiak gondolják azt, hogy ezek annyira ritka dolgok, amíg meg nem ismernek közelebből nőt, aki megnyílik nekik ilyen téren is.


25/F

2015. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Én is meg akartalak kérni de az 1-es megelőzött! :-)

---

Drágám, csak azt tudom kérni a jövő generáció nevében hogy SZAPORODJATOK, csináljatok sok szexéhes utódot! :-)

2015. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van:) en is igy gondolkodom..:D es ugyanilyen vagyok anal, durva szex..:$ imadom, szopni meg megjobban..:D nem te vagy az egyetlen ne aggodj..:D 16l
2015. okt. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Hat a melytorkonkivul ez ram os jellemzo


17l

2015. okt. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
úristen ha ilyenek a 16 éves lányok bezárom a húgaimat a pincébe
2015. okt. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!