Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ekkora szerencséje...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora szerencséje lenne a barátomnak velem szexuális téren?

Figyelt kérdés

Nem önreklám akar lenni a kérdés, csak unatkozom itthon, és mivel annyiszor mondja ezt a barátom, kíváncsi vagyok mások véleményére. Szerintem a legtöbb lány ilyen, aki kapcsolatban van és szereti a barátját, de ki tudja.


Szóóóval: imádom a szexet, akár orgazmussal akár nélküle (bár általában többször is el szoktam menni csiklós és hüvelyi úton is) nem szoktam visszautasítani a közeledését, igazából nem igazán van olyan, hogy ne kívánnám őt. Szeretek szopni, mélytorkozni, lenyelni, illetve azt, hogy ha bárhová rámélvez a szememen kívül (volt már rá véletlenül példa, uhh :S :D)

Az anált én hoztam szóba, mert izgatta a fantáziámat, és mindkettőnknek nagyon bejön ez is. Szeretek picit durvulni, hangoskodni, új dolgokat kipróbálni, kísérletezni, szexi fehérneművel meglepni őt, szóval nem vagyok valami visszafogott. Már együtt vagyunk egy ideje, de teljesen hihetetlennek tartotta (és tartja még igazából most is) hogy valóban léteznek ilyen lányok. Szerintem annyira nem extrák ezek, hanem inkább neki voltak kivételesen "prűd" barátnői, akik pl nem szerettek orálozni, vagy új dolgokat kipróbálni.


Nektek mi a véleményetek?


21/l



2015. okt. 31. 18:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
ja, tényleg.
2015. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Vannak férfiak, akik valamiért rosszul választottak, vagy csak nem kényeztette el őket eddig az élet. Az én párom azon kívül, amiket leírtál, még attól is teljesen el van olvadva, hogy én simogatom, csókolgatom, mindenben igyekszem a kedvében járni. Nekem meg ez teljesen természetes, sokszor nem is értem, miről beszél.
2015. okt. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

ha a sört is szereted akkor én is beállok a kérők közé :)

már háromból választhatsz!

2015. okt. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
A szexi fehérneműs bohóckodáson kívül én is megvalósítom ezeket, sőt, többet is. Én nem érzem magam különlegesnek, de tény, hogy a férfiak amolyan istennőként tekintenek rám emiatt. Szerintem túl sok a prűd p**csa, akik pl büntetésként alkalmazzák a szexmegvonást, meg a szexuális kultúrájuk nem terjed tovább a takaró alatti maszatolásnál. Így aztán a férfiaknak megváltó egy ilyen nő.
2015. okt. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
a te kezedet is meg lehet kérni 14-es? :)
2015. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Megkérni? Bármikor. :D
2015. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
csak épp nemet mondasz mi? :D
2015. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Óóó, látom, okos vagy. :) Szeretem az okos férfiakat. :DD
2015. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy összeilletek.
2015. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Minden férfi ilyen nőre vágyik. Ha még szeretni is tudsz nagyon, meg finomakat sütni, főzni... ;)

33F

2015. nov. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!