Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ekkora szerencséje...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora szerencséje lenne a barátomnak velem szexuális téren?

Figyelt kérdés

Nem önreklám akar lenni a kérdés, csak unatkozom itthon, és mivel annyiszor mondja ezt a barátom, kíváncsi vagyok mások véleményére. Szerintem a legtöbb lány ilyen, aki kapcsolatban van és szereti a barátját, de ki tudja.


Szóóóval: imádom a szexet, akár orgazmussal akár nélküle (bár általában többször is el szoktam menni csiklós és hüvelyi úton is) nem szoktam visszautasítani a közeledését, igazából nem igazán van olyan, hogy ne kívánnám őt. Szeretek szopni, mélytorkozni, lenyelni, illetve azt, hogy ha bárhová rámélvez a szememen kívül (volt már rá véletlenül példa, uhh :S :D)

Az anált én hoztam szóba, mert izgatta a fantáziámat, és mindkettőnknek nagyon bejön ez is. Szeretek picit durvulni, hangoskodni, új dolgokat kipróbálni, kísérletezni, szexi fehérneművel meglepni őt, szóval nem vagyok valami visszafogott. Már együtt vagyunk egy ideje, de teljesen hihetetlennek tartotta (és tartja még igazából most is) hogy valóban léteznek ilyen lányok. Szerintem annyira nem extrák ezek, hanem inkább neki voltak kivételesen "prűd" barátnői, akik pl nem szerettek orálozni, vagy új dolgokat kipróbálni.


Nektek mi a véleményetek?


21/l



2015. okt. 31. 18:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Lehetne, hogy együtt unatkozzunk? :D
2015. nov. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Hajrá!

Már csak az édeshármas hiányzik a lustáról!

Ki ne gagyjatok ;)!

44f

2015. nov. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Ifficationn ***** válasza:

Kerdezo!

Akkor nagyon egy lelkek vagyunk! En is detto ugyan ilyen vagyok,csak talan meg nyitottabb. En mint lany is igen csak azt veszem eszre, hogy a legtobb lany kb. A misszonariuson kivul mast nem is enged szinte a párjának amit a masik szeretne. Ha én egyutt vagyok valakivel akkor igyekszem teljesíteni amit nagy örömmel mert engem is izgat minden új es szokatlan. Cserébe is azt varom h a masik fel próbáljon megfelelni nekem. Imádok szexelni, imádok új dolgokat kipróbálni ezen a teren es Mindenkit csak arra buzditanek h ne féljen kinyílni. :D

2015. nov. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Ifficationn ***** válasza:
20L**
2015. nov. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ha a mély torkozás szó szerint értendő és nem okoz gondot eltüntetni a szádban egy méretes szerszámot, akkor igen szerencsés barátod van.
2015. nov. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!