Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyi az annyi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyi az annyi?

Figyelt kérdés

Ha vkit így értékeltek:

belső 10

külső 8

akkor ez mit is takar pontosan?

jól látom h kb 90%-nyi esélyem van? vagy az fontos tény h a külsőm csak 8 pontot kapott?

(ne szidjatok a kérdés miatt, jelenleg van időm ilyeneken is agyalni és gondoltam megosztom veletek és kíváncsi vagyok a véleményetekre :D )


2015. nov. 1. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem pontoztam még így senkit, és valószínűleg nem is tudnék. Mi számít max pontszámnak egyáltalán? Az ilyesmi nagyon relatív amúgy is, szóval az, hogy kinek mit jelent, lehet elég változó. Nekem ez nem jelent semmit, én nem így döntöm el, ki mennyire tetszik.

21N

2015. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Kedvesnek tart és nem akar megbántani ezért ad 8 pontot a külsődre is. Szexre/párkapcsolatra nincs esélyed nála, de a friendzone-ba szívesen vár.
2015. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1-es, ez nem relatív hanem szubjektív, csak el tudod dönteni h vki mennyire tetszik ill mennyire szimpatikusak a belső értékei, ahogyan azt is h pl egy 1-től 10-es skálán mennyire fáj a lábad, szóval nem értelek, bár abban igazat adok h ez a pontozósdi nem a legmegfelelőbb kommunikációs mód, de hát istenem, ez van :D


2-es, nekem ehhez soknak tűnik a 8 is meg a 10 is, fordított helyzetben nem adnék senkinek sem ilyen magas pontokat mert még félre érti, am meg egyáltalán nem vagyok kedves, sőt..... muhahaahaaaa :D

2015. nov. 1. 19:54
 4/15 anonim ***** válasza:
te fiú vagy, ő meg lány
2015. nov. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sose pontoztam még szerintem hülyeség:D De mivel nálam a belső számít így a max pont már győzelem lenne, a 8as külső meg azt jelentené, hogy helyes is vagy mellé, szóval 120%:D
2015. nov. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
embereket, esélyeket, kapcsolatot, vonzalmat hogy lehet számokkal mérni/definiálni? ez ilyen fb-os lájk és értékellek kérdésből ered?
2015. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
olyasmi,igen :D
2015. nov. 1. 21:24
 8/15 anonim ***** válasza:
10-et elvből nem adok a 9-es az ultra jó pasi szóval a 8-as külsőre abszolút jónak számít. 10-es belsővel meg szintén befutó. Szóval én is nagyon jó esélyeket mondanék.
2015. nov. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

így már világos az értelmi színvonal meg a korosztályt is be tudom lőni


amúgy ez alapján azt mondanám bejössz neki eléggé és már kb rád kellett volna mozdulnia rég de hát nem értem én a fiatalokat



25/F

2015. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9es, de kis sztereotip vagy, vagy az zavar h neked sosem volt esélyed senkinél?
2015. nov. 1. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!