Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az idősebb nők akik fiatalabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb nők akik fiatalabb pasival szexelnének azoknak fontos hogy nagy pénisze legyen?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem neten idősebb nővel és mondta h reméli nagy a szerszámom de átlagos. Nem akarom hogy csalódjon.
2015. nov. 1. 23:38
1 2
 11/15 aperitif ***** válasza:
100%

Nekem meg az az egyértelmű, hogy ha csak szexet akarok, akkor olyan férfit választok, aki engem maximálisan kielégít szexuálisan. Sokra nem megyek egy nagy farokkal, ha gyorstüzelő, vagy például nem hajlandó se csókolni, se nyalni.

Életem legkínosabb szexuális élménye egyben életem legnagyobb farkához, illetve annak viselőjéhez kötődik. Olyan visszataszító módon még férfi nem viselkedett a jelenlétemben, mint ő.

2015. nov. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
# 5: a kérdésre válaszoltam, ami úgy szólt: "akik fiatalabb pasikkal SZEXELNÉNEK". Nem úgy szólt a kérdés, hogy akik fiatalabb pasival alakítanának ki párkapcsolatot, mert tapasztalatból írom, hogy akinek fiatalabb férfival van párkapcsolata, az nem kor alapján választott, hanem így alakult, és nem volt szempont se a kor, se a farokméret, se hasonló tényezők. A kérdező viszont nyilván nem erre kíváncsi, hanem arra, hogy meg tud-e dugni egy MILF-et 12 centivel.
2015. nov. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok. Nem párkapcsolatban, kifejezetten szexkapcsolatban vagyok, voltam fiatalabb férfiakkal (szeretem őket, na), de akkor is adok és elvárok kedvességet, gyengédséget, figyelmességet, vonzalmat, tiszteletet, megbecsülést (mert ezek is érzelmek, nem csak a lángoló szerelem) mert nekem ezek fontosabbak, mint egy 20 centis farok.

Nyilván van olyan nő is, akinek az a fontosabb, náluk nyilván azzal lehet hódítani. Nálam meg nem, meg gondolom, van még pár idősebb nő, akinél szintén nem.

2015. nov. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Jól van 83%, köszönjük a napi szereptúljátszást.

Ne is válaszolj, mert már a kérdést se érted.

2015. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

persze ha csak szexet akarsz akkor nem csak a farok méret a lényeg, kell hogy mennyire tud felhúzni, beindítani, bírja e az ágyban, reagál e jól rád stb stb, de azért a méret is lényeg.

1: nem tudod letesztelni egyiket sem amíg nem tesztelsz

2: Olyat fogsz keresni aki fizikálisan teljesen ki tud elégíteni és ha mindenben jó, de a farka számodra kicsi, akkor mész tovább

3: Ha csak fantáziálunk erről barátnőkkel, akkor egyik sem fogja azt mondani, hogy akarok egy szexkapcsolatot, de a pénisz legyen kicsi.


(bár a kérdés az volt, hogy nagy pénisz, ezt én úgy értelmezem, hogy normális méretű pénisz, mert mint tudjuk a legtöbb lánynak nagyon nagyon nem jön be a túl nagy pénisz, mert csak fáj)

2015. nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!