Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti összejönnétek egy csajjal, ha tudnátok volt már egyszerre két pasival az ágyban? Zavarna titeket?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok, ha már kapcsolatban, a barátnőtök mesélné el?


21/L



2015. nov. 4. 15:37
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
62%
Ha mellém nem akar még kettőt behozni, akkor szerintem szarnék rá. Előttem volt, akkor mit reccsenjek be rajta?
2015. nov. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

ez nagyon függene akkor, hogy miylen a kapcsolat.

ha szeretem, szerelmes vagyok, meg eddig nagyon jól megvoltunk minden téren, valószínű nem csinálnék ügyet belőle.

ha viszont kissé felületes a kapcsolat, nem szeretem annyira, meg nemtúl rég vagyunk együtt, illetve vannak kisebb problémák amugy is, akkor én kiadnm az útját.

2015. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
25%

Engem zavarna. Elsőre arra gondolnék, hogy mekkora ribi és lehet ez rámszakadna. Pont úgy, mintha azt mondaná, hogy előttem már 12 partnere volt.

23f

2015. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

Sok más kritériumnak is meg kell felelnie egy nőnek ahhoz, hogy összejöjjek vele és nyilván nem ez lenne a döntő tényező. Viszont részemről mindenképp rossz pont. Mondjuk ezt embere válogatja és attól is függ, hogy milyen jellegű kapcsolatra keresünk partnert. Hosszútávú kapcsolatot nem tudnék elképzelni egy ilyen nővel, szexkapcsolatot meg lehet annál is kevésbé. :) De mondom, nem ez a fő kritérium.


Egész más ha hosszú együttlét után derülne. Akkor valószínűleg megrökönyödnék és nagyokat pislognék. :) Nem esne jól, hogy ilyen hosszú idő után derülnek ki ilyesmik a páromról. Persze a múltunkban történt dolgokat nem feltétlenül kell a másik orrára kötni.

2015. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
57%
én is voltam két lánnyal :D engem nem zavarna egyáltalán
2015. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Össze. Nem zavarna inkább izgatna
2015. nov. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

De akkor fordított esetben ez miért nem gond? Egy férfi miért lesz ettől menő? Egy nőnek miért kell titkolnia?


Pedig a nők és a férfiak is élvezetből teszik.

2015. nov. 4. 15:59
 8/38 anonim ***** válasza:
14%
Sajnos tapasztalat alapján a nő legyen kb. szűz, de azért profi az ágyban. Amúgy egy r ibanc vagy... cöööh :D
2015. nov. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Elég sok nő volt két pasival ... és örökre a titka marad ;-) ... Nem kell a múltat soha nagydobra verni.
2015. nov. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy mi a rákért kell ilyeneket elmondani? A múlt az múlt, nem kell feszegetni.


Örömet ezzel kevés srácnak okoznál. Ugye csak azoknak akik amúgy is szeretnék hármasban csinálni. Így mivel már egyszer kipróbáltad, simán felhozhatja az ötletet hogy egy második csajjal legyen már meg.

Ezek után pedig nem lesz jogod ellenkezni sem.

2015. nov. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!