Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti összejönnétek egy csajjal, ha tudnátok volt már egyszerre két pasival az ágyban? Zavarna titeket?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok, ha már kapcsolatban, a barátnőtök mesélné el?


21/L



2015. nov. 4. 15:37
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Mert rá szoktak kérdezni :D
2015. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

Kérdező: Ugyan nem vagyok nő, de szerintem ez fordított esetben sem lenne imponáló.


4-es voltam.


28/F

2015. nov. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
58%

én nem jönnék össze egy olyan férfival, aki volt már 2 nővel.

Nem érdekel, nem ítélkezem ha más megteszi, nem boncolgatom ki-miért csinálja ezt vagy azt, de akivel együtt vagyok azzal szeretek azonos nézeteket vallani.

És az én páromnak, ilyesmi eszébe se jut, ahogy nekem se hogy két férfival legyek, mert jó esetben olyan pár van mellettem aki ezer férfival is felér :)

2015. nov. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
31%

jóéég, szerintem ezt kicsit túl reagáljátok :D

Én is voltam két nővel, és a környezetembe sok lány nem hogy két pasival, de lánnyal is voltak :D A lányok sokkal inkább belemennek ilyenekbe, de szerintem ez abszolút nem rossz, 18-28 év között az ember jó ha feszegeti a határait, mindent kipróbál és aztán rájön mi jön be neki legjobban.

Ha nem próbáltad, honnan tudod hogy nem jön be?

2015. nov. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
33%

amugy sokkal több nő volt már gruppenszexben, mitn gondolnátok....


felejtsétek már el, hogy a többség jókislány


sajnos még az is ribiskedik alkalomadtán, aki ránézésre egy angyal.

2015. nov. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
11%

#13:

És ezer farka is van van a párodnak és ezer nyelve, meg ezer x 2 keze? :-P

Nem azért kell két pasi, mert egy nem elég, hogy örömet okozzon, hanem mert égészen másfajta örömet okoznak úgy ... Amit a 1000x-es pasid egyedül soha nem fog tudni :P

2015. nov. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
23%

14-es: Szerintem semmit nem reagálunk túl. Attól, hogy ez a mai hányadék, erkölcsöket még hírből sem ismerő világ azt sulykolja az emberekbe, hogy tessék mindent (MINDENT) kipróbálni mielőtt egy életre elkötelezed magad (juj, nehogy aztán lemaradj valamiről, hiszen csak egyszer élünk), attól az még nem feltétlenül jó.


Természetesen mindenki tegyen úgy, ahogy a kedve tartja, csinálja azt, ami jól esik neki. De engedtessék meg nekünk prűd, besavanyodott, maradi antikvitásoknak, hogy más véleményen legyünk. :)


28/F

2015. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk is kiderült, hogy a barátnőm már volt két sráccal. Többször is.


Nagyon féltékeny lettem és rávettem magamat hogy ezt én is kipróbálom vele. Azóta többször is bevettünk 1-1 srácot és élőben is láthatom őt amint mással élvezkedik. Nagyon kívánom ilyenkor.

2015. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Utolsó: miért nem lányt vettetek be?
2015. nov. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
0%

17-es:

Lehet, hogy most így gondolod. de majd 20-30 év házasság után lehet elgondolkozol azon, hogy akkor amikor még megtehetted volna nem tetted meg.

a 14-es leányzónak annyit mondanék, hogy nagyon álomvilágba élsz :D te vagy az,akit szarrá fognak csalni, mert nem látsz a naivitásodtól.de ne nekem legyen igazam

2015. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!