Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti összejönnétek egy csajjal, ha tudnátok volt már egyszerre két pasival az ágyban? Zavarna titeket?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok, ha már kapcsolatban, a barátnőtök mesélné el?


21/L



2015. nov. 4. 15:37
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
46%
Nálam ez inkább előny, kedvelem az ilyet.
2015. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
0%
bocs, nem 14es(nmert az én vagyok :DD) hanem 13-as te kis nebántsvirág
2015. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
0%
Jah és osztom a 14-es véleményét, sokan el vannak itt tévedve.
2015. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Ha még jóval azelőtt mielőtt el kezdett volna kialakulni a kappcsolat, akkor nem csinálnék nagy ügyet.
2015. nov. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
53%
Zavarna, nem hiszem hogy összejönnék vele.
2015. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
43%
Nem jönnék össze. Elvi kérdés.
2015. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
20-as: Nem látok a jövőbe, de valószínűnek tartom, hogy 20-30 évet nem fogok egy olyan partnerrel eltölteni, aki miatt siránkoznom kell, hogy elpazaroltam rá az ifjúságomat. A harmadik X felé járok, lett volna alkalmam kipróbálni extrémebb dolgokat, mégsem tettem, mert mindig volt velem valaki, akivel tökéletesen kielégítő volt a szexuális életem. Nem kellett hozzá harmadik, negyedik, huszadik személy.
2015. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
nem zavarna
2015. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
54%

Kedves 20-as úriember!

Azért lennék 'nebántsvirág' és végtelenül naiv, mert nem szeretnék olyan férfival együtt lenni, aki szereti megosztani az örömöket nem csak egy, hanem több nővel is?

Hát, akkor lehet az vagyok:)

Viszont az nem teljesen tiszta, mégis miből következtetsz arra, hogy engem meg fognak csalni? Eddig sem tették és továbbra sem hiszem, hogy fogják. Egy bizonyos kor fölött, van annyi emberismeretem, hogy ezt észrevegyem. De köszönöm az aggodalmad:)

2015. nov. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

27-es, szerintem neked össze kéne jönnöd a nebánts virággal :D

Én azoknál a férfiaknál veszem észre a kapuzárási pánikot, akik nem élték ki magukat. szóval nálam legalább ilyen nem lesz.

nebántsvirág: téged meg igenis szarrá fog csalni a férjed, pláne ha olyan lesz mint az előtte hozzászóló :D hogy nem élte ki magát. ez párosul egy ilyen naiv lélekkel és vérszemet kap

2015. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!