Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti összejönnétek egy csajjal, ha tudnátok volt már egyszerre két pasival az ágyban? Zavarna titeket?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok, ha már kapcsolatban, a barátnőtök mesélné el?


21/L



2015. nov. 4. 15:37
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
+ ez a lett volna lehetőségem kipróbálni,de nem tettem-> tipik ilyen papucs megnyilatkozás. El tudom képzelni, hogy 20 éves korod óta komoly kapcsolatba élsz. Aztán azon veszed észre magad hogy elveszel valamilyen nebánts virágot, és 10 év múlva vered a farkad azokra a lehetőségekre amiket kihagytál
2015. nov. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
30-as: Tényleg ilyen nehéz a felfogásod vagy csak nekem játszod meg magad? :) Egy szóval nem mondtam, hogy nem "éltem ki magam". Sőt. Azt írtam, hogy minden partneremmel tökéletesen kielégítő volt a szexuális életem. Ez nem azt jelenti, hogy csak és kizárólag a négy fal között, puha ágyban, vaksötétben, misszionárius pózban szeretkeztünk.
2015. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
31: Nem, nem játszod meg magad... Pedig reménykedtem.
2015. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdekelne. A lényeg, hogy mellettem ne akarjon mást. :) 24F
2015. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
őszintén?!? nem akarnék tudni róla.. borzasztóan rossz volna, kivéve ha én még ezt is űbereltem volna... akkor elviselhető volna...
2015. nov. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

most látom: "De akkor fordított esetben ez miért nem gond? Egy férfi miért lesz ettől menő? Egy nőnek miért kell titkolnia? "


erre nagyon könnyű válaszolni: ha egy fiú összehoz egy ilyet azért nagyon sokat kell tennie, minimum ki**szott jó képűnek kell lennie.. de egy lánynak mit kell tennie? semmit... szétenni a lábait és mondani ennyi..

2015. nov. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
mondjuk én srácként ezt az egészet úgy játszanám meg, hogy tettetném mennyire örülök neki, megcsinálnék veled mindent amit csak lehet, lehazudnám a csillagokat az égről majd kidobnálak ha rád untam :)
2015. nov. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Össze ;) hisz egy lehetőség ha el laposodna a kapcsolat ;)
2016. jan. 18. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!