Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Titeket zavarna, ha egyéjszakás kalandnál a partneretek a tudtotokon kívül felvenné az együttlétet?

Figyelt kérdés

Izgat ez a dolog. De sose próbáltam vagy próbálnám, mert személyiségi jogokat sért meg blablabla... De olyan jó eljátszani a gondolattal, olyan mintha valaki kukkolna minket közben vagy nem is tudom :D Lehet hogy ki kellene vizsgáltatnom magam. :D

23N



2015. nov. 5. 22:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna ha utána én is megkaphatnám :)
2015. nov. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 RRR ***** válasza:
66%

eléggé

mert a nőm,lehet hogy nem értékelné,ha véletlenül hozzájutna a felvételhez:DDDDD

2015. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ha nem élsz vele vissza. Pl megadom a facebookomat, s ki teszed a falamra, vagy fenyegetozol hogy kiteszed, az a pára benne. Amúgy sokan benne lennénk ha megkerded akkor is.
2015. nov. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Igen zavarna.
2015. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Igen zavarna, főleg, mert néhány elborult nő képes fenyegetőzni ilyesmivel. Volt, hogy csináltunk közös képet és azt mondta h ha nem folytatom vele tovább akkor kiteszi nyilvánosan, de végül mondtam neki, hogy akkor én is kirakok róla képet és nem tette ki szerencsére.
2015. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nem zavar!

Felveheted nyugodtan ;)

2015. nov. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha nem totál őrült a csaj, akkor nem zavar. Csak dobja hozzám is :)
2015. nov. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igazából akár rögtön utána os törölném az egészet, a lényeg tényleg csak annyi, hogy úgy érezzem nem vagyunk egyedül. Nem akarok én zsarolni senkit, így pasit fogni elég szánalmas dolog...
2015. nov. 5. 23:11
 9/22 anonim ***** válasza:
akkor nyomd be a webkamerát közben én meg nézem :D
2015. nov. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ja, sokan kukkolnak kamerán... De mi van, ha felveszik? ;)

33F

2015. nov. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!