Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Titeket zavarna, ha egyéjszakás kalandnál a partneretek a tudtotokon kívül felvenné az együttlétet?

Figyelt kérdés

Izgat ez a dolog. De sose próbáltam vagy próbálnám, mert személyiségi jogokat sért meg blablabla... De olyan jó eljátszani a gondolattal, olyan mintha valaki kukkolna minket közben vagy nem is tudom :D Lehet hogy ki kellene vizsgáltatnom magam. :D

23N



2015. nov. 5. 22:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Harmadik embert internetről sose engedj be. Ha kamerán nézni tud, azt fel is tudja venni és mire kettőt pislantasz már fent is vagy egy videómegosztó oldalon ahonnan az életbe többé le nem tudod szedetni magad.


Egyébként én már próbáltam ezt. Párszor én is felvettem a párom tudta nélkül ahogy akciózunk. Valahogy engem is nagyon felizgatott a tudat, hogy egy kamera veszi az egészet. Persze én utána vissza is néztem mert az is nagyon izgató volt, de a lényeg az mégiscsak az akció közben volt. Szóval tudom miről beszélsz.

2015. nov. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
62%
Férfiként könnyű nekünk... hiszen büszkélkedhetünk az ilyen dolgokkal, kevesebb a minket elítélő nő, mint a titeket elítélő férfi.A többséget tuti nem zavarná az ilyesmi.
2015. nov. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Mikor csinaljuk meg a felvetelt? :)
2015. nov. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
12. ha te ezzel büszkélkednél, akkor ott komoly gondok vannak.
2015. nov. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Egyéjszakás kalandnál? Mivel ilyenbe egyáltalán nem megyek bele, ez tárgytalan. :D
2015. nov. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Pff. Ilyenért már több férfit csuktak börtönbe.

Nagyon is zavarna!

2015. nov. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Missi_Key ***** válasza:
Az unatkozó nsa-sok szeretnek
2015. nov. 6. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Engem izgatna
2015. nov. 6. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, nincs szégyellnivalóm
2015. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
ha ez kiderülne róla akkor elvenném feleségül :D
2015. nov. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!