Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tanár-diák kapcsolat. Mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár-diák kapcsolat. Mennyire gyakori ez?

Figyelt kérdés

Mennyire gyakori a tanár-diák közötti viszony,szexuális kapcsolat?

Hallottam párszor,hogy vannak ilyen esetek,amikor vagy a tanár kezd ki a diákkal vagy a diák próbálkozik be a tanárnál (akár egy jobb jegyért).

Ti már hallottatok ilyenről?

Nálunk a suliban az igazgatót állítólag emiatt rúgták ki,mert szexelt pár diáklánnyal.

Amikor nálunk is tartott órákat,akkor is látszott rajta,hogy udvarol jó néhány lánynak és már akkor is keringtek pletykák róla,de lehet,hogy csak rosszindulatú pletykák voltak.


2015. nov. 19. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyetemen gyakori.
2015. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Ez kizárt dolog, mert nem tudom."
2015. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szerintem nagyon gyakori, amikor én középiskolába jártam ott az egyik tanárnő jött össze a diákjával, de nyilván csak akkor vállalták fel nyilvánosan is a kapcsolatukat amikor már a srác elballagott..

Egyetemen már elég sokszor hallottam tanár-diák kapcsolatról, de ez függ attól is hogy milyen a tanár... én nem hiszem, hogy az egyetemi tanárom kikezdene a diákjával..de hát figyelj, ki tudja? Minden lehetséges

2015. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Túl gyakori.
2015. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előfordul. Egy volt kollégám a középiskolás tanítványát vette feleségül, persze csak a ballagás után. De részleteket nem tudok, hogy mikor mi volt...
2015. nov. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
gyakori, de etikátlan, főleg ha felnőtt létére még pedofil is a tanár, hogy tizenévesek után hajt
2015. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!