Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor csináltatok utoljára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor csináltatok utoljára (ha egyáltalán csináltatok) hogy oda mentek egy lányhoz valami szöveggel és aztán el hivjátok kávézni ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Mondjuk boltban, kajáldában, bárhol. Vagy manapság már MINDENKI neten ismerkedik?
2015. nov. 25. 02:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem tegnap óhajtottak ismerkedni igy. Női szemmel ez rendkívül szompatikus.
2015. nov. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 hete
2015. nov. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 aladar12 ***** válasza:
legutóbb talán nyáron történt, utolsó munkanapomon (június elején talán). számot kaptam, de egy hívás után többször nem vette fel.
2015. nov. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom az ide tartozik e, de mivel én minden héten táncos rendezvényekre megyek, így rendszeresen beszélgetek nőkkel ismerkedési célból tánc után. Nem mindig könnyű különvonni őket vagy megoldani, hogy az ismerőseik ne zavarjanak be, de vicces, hogy nem egyszer, amikor a csaj "fiúbarátjai" megláttak a hercegnőjükkel beszélgetni, oda sem mertek jönni csak távolról néztek villámló szemekkel. És ez nem csak egyszer volt. Szóval igen, vehetjük úgy, hogy "megszólítom" őket, de ez picit más. Táncon kívül a legutolsó ilyen az nyáron volt még.
2015. nov. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mentek a zöld pacsik! :)
2015. nov. 25. 15:41
 6/7 anonim ***** válasza:

én gyakran csináltam ilyet régebben...utcán,boltban bárhol :)

Szerintem a nők értékelik ezt és meglepő talán, de a telefonnal és internettel összenőtt mai tizenévesek is tudat alatt szeretik, ha egy srác személyesen összeszedi bátorságát, magabiztosságát és megszólítja ;)

2015. nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Furcsa az én esetem. Szigorúan csak baráti, csoporttársi ismerkedés céljából néha szoktam, utoljára kb. 1 hónapja. Viszont komolyabb céljából nem igen, mert amikor olyan lányt látok, mindig van valami akadályozó helyzet. Pl. haverok a háttérben röhögnének, fontos hívás, stb. Egy lány volt, aki tetszett és a helyzet is adott volt, de hozzá inkább nem mentem, mert tőle elég durván elszomorított volna a visszautasítás. :)


És a dolog azért elég lányfüggő. Egy ismerősöm nagyon próbál becsajozni és rengeteg csajt leszólított már, tök jó szövegekkel is, de még sosem jött neki össze. Jó pár lány mondja, hogy szimpatikus, ha leszólítják. A helyzet az, hogy általában csak akkor szimpatikus a dolog, ha a pasi amúgy is szimpatikus és helyes. Egy kevésbé megnyerő külsejű pasi, maximum önbizalom rombolást kap az ilyen helyzetektől. Szegény srác is... :/

2015. nov. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!