Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti a párotoknak/férjeteknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laci911 kérdése:

Ti a párotoknak/férjeteknek meg engeditek az anális szexet?

Figyelt kérdés

2015. nov. 28. 14:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam anno,nem nagyon okozott élvezetet.Mostani barátom meg nem igényli,szerencsére.
2015. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én nem bánom, csak találjon valakit, aki beteszi neki
2015. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

persze.

ha már nyalogat ott akkor a fütykösét is bedughatja,nem mint ha én alapból nem élvezném,de így mind2nek jobb. neki ne szoljatok.

2015. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem.. 1-2x megengedtem neki, de borzalmas volt.. Ő igényelné, de megérti, hogy én nem akarom.
2015. nov. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerencsére nincs rá igénye. Én meg úgy vagyok, hogy az én seggem nem valami jótékony szolgálat, hogy "na jó, feláldozom a másik örömére, nem baj, ha fáj, kibírom." Az a baj, sok buta naiv nő így gondolkodik, hogy inkább hagyja magát, csak béke legyen.
2015. dec. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!