Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pár hete levelezek egy lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hete levelezek egy lánnyal. Csini meg kedves is de a Facebook oldalán csupa néger imádó linkek, kedvencelések vannak. Attól érdemes lenne össze jönnöm vele?

Figyelt kérdés
A kedvenc színészek emg zenéi közt is csak négerek szerepelnek és tagja valami külföldi négeres csoportnak is aminek egy fekete pikkdáma kép a jele. Ez mit jelenthet?

2015. dec. 16. 18:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Utolsó nem mond egészen hülyeséget, bár én azért rákérdeznék.


Csak emiatt meg természetesen ne hagyj fel az ismerkedéssel!

2015. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
totál gáz lehet a csaj.
2015. dec. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Na, ma beszéltem a lánnyal és rákérdeztem, hogy mik azok a négeres cuccok az oldalán, erre elkezdett minden hülyeségre hívatkozni, hogy az csak véletlen hogy mind néger, mert nem aszerint választ kedvenc filmet, színészt,énekest, stb, hanem ez tök véletlen hogy mind feka... Meg azt is mondta hogy semmilyen kapcsolatot nem akart ő velem, csak mint haver néha dumálgatni kellettem volna neki meg szórakoztatni. Erre már ki is nyomtam egyből.. Ez egy álszent hazug pics.@.
2015. dec. 17. 23:22
 14/16 anonim ***** válasza:
Hülye.
2015. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
if she goes black she never goes back.
2016. jan. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A csaj egy beteg elméjú libsi.
2017. nov. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!