Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi azt mondja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja a nőnek az agyba hogy "imádok veled szeretkezni" az mire utal?

Figyelt kérdés
A másik kérdésem az lenne, hogy mennyire megalázó ha a férfi az otgazmust a nő szájába fejezi be? Ennek van valami jelentősége? Úgy hallottam akit igazán szeretek és nem akarok megalázni azzal nem teszi ezt egy férfi. Köszönöm a válaszokat! Kellemes ünnepeket.

2015. dec. 24. 16:41
1 2
 1/11 RRR ***** válasza:

hogy szuper vele szeretkezni


ha a nőnek ok akkor,semmi

ha nem akkor egy bunkó,mert nem erről szól a jó szex

neked is kellemes ünnepeket

2015. dec. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Olyannal is lehet szeretkezni akivel elsőnek történik meg ez együttlét? Nem ismerjük egymást testet meg úgy annyira egymást sem, de ez lehetséges vagy szimpla szex?
2015. dec. 24. 16:50
 3/11 anonim ***** válasza:
WTF? Ti még ebben is hátsó tartalmat keresgéltek? Ennél konkrétabban nem lehet megfogalmazni valamit. Megáll az eszem. :D
2015. dec. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelenti, hogy imád vele szeretkezni.
2015. dec. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen. Lehe első alkalommal is szeretkezni. De a szàjba élvezés megalàzó. Ha a nő ebbe nem megy bele akkor én nem erőltetném. Tiszteletben tartanàm.


25F

2015. dec. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szeretkezni nem azzal szoktunk ahol érzelmek vannak?
2015. dec. 24. 16:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Az arra utal, hogy végre valaki, akit ingyen megb.aszhatok, és megalázhatok hogy a szájába élvezek
2015. dec. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Költőnő? ***** válasza:
ha azt mondja, h imád veled szeretkezni, feltételezem voltatok már úgy együtt. Ehhez képest mégis úgy írsz, mint egy szűz kislány az első éjszaka előtt.
2015. dec. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem voltunk meg együtt első alkalom volt. Ezért nem értettem :)
2015. dec. 24. 17:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Arra hogy szereti a rántott húst!

Nem tudom mi az-az otgazmus,nincs jelentősége.

2015. dec. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!