Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik azt a pasik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a pasik, hogy a csajt egyáltalán érdekli az, hogy a pasi BMW-je miből van?

Figyelt kérdés
Mert tökre nem érdekel ki vette neki!

2015. dec. 29. 10:11
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
Egy olyan ember, aki ilyen kérdést tesz fel, nem az értelméről híres. :D Remélem kérdező legalább jó nő vagy, ha már eszed nincs, legalább azt fel tudd mutatni, mert ha nincs meg a szint, akkor én egy fillért se költenék rád... :D
2015. dec. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:

jaj már egy 30 eves bmv ugyan annyiba fáj mint egy 30 éves trabant

csak a trabi akkor is menni fog amikor a bmv már 3X újra be lett olvasztva


miről is beszélünk?

2015. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
Mekkora idióta pitsa lehetsz :) de jó, hogy vannak ilyenek, mint te, van kin röhögni
2015. dec. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:

szerintem fontos. a legtöbben nem szeretnének egy bűnözővel, vagy egy csalóval együtt lenni.


egy férfinél sokkal fontosabb az, hogy mennyire rátermett, mennyire ügyes, és életrevaló, mint az, hogy mennyi pénze van. ha apucitól kapott meg mindent, akkor lehet egy elkényeztetett ficsúr, aki egy lúzer valójában.


persze együtt lehetsz valakivel csak a pénze, vagy főleg a pénze miatt, de szerintem az nem az igazi, ráadásul a férfiak is meg szokták ezt érezni, és úgy is kezelnek, vagy épp egy nagyon felületes pasit fogsz ki, aki csak a külsőre megy. így meg könnyen az "utcán" találhatod magad, ha talál egy fiatalabbat, vagy egy csinosabbat.

2015. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
Ha a nőnek van esze, akkor számít. Akinek megvették, az előbb-utóbb koppan, nem lehet vele hosszútávra tervezni. Aki magának vette, az olyan ember is. Férfi, ha úgy tetszik.
2015. dec. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
#5: te műveletlen a Trabant duroplasztból van és nem papírból!
2015. dec. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
13%

#14:


"22 éves nő vagyok havi 350et viszek haza és suzukija van a páromnak.. "


Leszbikus vagy? Csak ugye tudod egy igazi férfi autó hátul kapar, benzines és sok hengeres!

2015. dec. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
#27 Ha téged ez tesz igazi férfivá.. :)
2015. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
0%

#22:


"jaj már egy 30 eves bmv ugyan annyiba fáj mint egy 30 éves trabant

csak a trabi akkor is menni fog amikor a bmv már 3X újra be lett olvasztva "


1. Szeretnél te ilyen Trabantokat: https://www.youtube.com/watch?v=74DKhG7NNlQ


2. Érdekes trabant ár 44500euroért! [link]

3. 30év után még mindig mennek ezek a dögök!

4. a bmw duplawééé, tudod Bayerische Motoren Werke vagyis Bajor Motor Gyár.


További jó irigykedést! Én elrugom neki keresztbe a körforgalomban, te meg csak irigykedsz!

2015. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
Jólvan látjuk, itt van a helyi fäszagyerek aki keresztbeteszi a körforgalomban. :D
2015. dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!